Halászcsárda Vendéglő Szarvas

Hotel Kumánia Kisújszállás
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Halászcsárda Vendéglő Szarvas vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márLelkes fotózó - 109 feltöltött kép
Gyenge 2016. január 25.gyerekekkel járt itt
Régebbi kellemes emlékeink alapján kerestük fel a Csárdát. Délidőben értünk oda a családdal, ebédelni szerettünk volna. Halászlevet , Húslevest rendeltünk először. A halászlé langyos volt, vissza kellett küldeni megmelegíteni. A marhahúslevesben a hús vagy harmadnapos bukéval undort váltott ki belőlünk.
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - BelsőHalászcsárda Vendéglő Szarvas - BelsőHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/ital
Gyenge 2014. október 1.gyerekekkel járt itt
Én szarvasi lakos vagyok,de szégyen teljesnek tartom a szarvasi Halász Csárdát! Rendkívül változó az étel minősége és ehhez képest meglehetősen magas árakkal dolgozik! A pincérek attitűdjéről inkább nem is beszélnék,mert az 1 kivétellel kritikán aluli! Nem mondom hogy minden ételük rossz,de a legtöbb nagyon középszerű! Az egyetlen ami kíváló a csárdában az a panoráma!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Gyenge 2014. január 14.barátokkal járt itt
Őszintén meglepett az előttem véleményt írók pozitív tapasztalata. Nyár elején tértünk be ebbe a hangulatosnak tűnő étterembe ebédre, sajnos azonban nagyon csalódottan távoztunk. . . A pincérre sokat kellett várnunk, rendelésünket csak többszöri kérésünkre vette fel, nem éppen barátságos és tisztelettudó stílusban.
Szörnyű 2023. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Egy yorkival még az előtéri kerthelységbe sem lehet bemenni. Két gyerekkel simán kiküldtek, mert van velünk egy 3 kg-os kiskutya, úgy, hogy elvitere rendeltünk kétszemélyes tálat, tésztát... tehát fogyasztottunk, és szomjas volt a gyerek, csak egy limonádét szeretett volna, amíg kihozzák az ételeket.
Szörnyű 2022. február 12.a párjával járt itt
Borzasztó haltálat kaptunk. Ehetetlen volt. A pincér kedves volt, valószínüleg mi választottunk rosszul, de elveszett a bizalom, legközelebb biztos nem ide jövünk. A kávé jó volt. . . .
Az étlapon csak hagyományos ételek vannak, ennek tudatában ültük be. Sajnos nagy csalódás volt. . . hol egyen az ember halat ha nem halászcsárdában. . . hát itt ne. . .
Szörnyű 2021. szeptember 18.családjával járt itt
A halászlé ehetetlenül sós volt. Életem legrosszabb halászlevét ettem. A kiszolgálás nem épp barátságos. Nagyon nagy csalódás volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Szörnyű 2021. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Minősíthetetlen ételeket kaptunk. . . . . . A süllő file bakonyi módra. . . . majdnem 4 ezer forintért. . . A FILE bőrös, szálkás, a gombapaprikas ehetetlenul keserű, a nokedli száraz. Másik étel korete (rizs) száraz. Káposzta saláta lé nélkül, csont száraz volt.
Régebben voltunk itt néhányszor, nem mondom, hogy tökéletes volt, de normális, átlagos ételek voltak.
Szörnyű 2019. július 5.családjával járt itt
Borzalmasan fafej személyzet, begyepesedett kopasz felszolgáló.

Lekezelő, embertelen stílus a vidéki emberekkel szemben.
Szörnyű 2018. március 19.barátokkal járt itt
Az étteremből egyenesen nyílik a két vécé ajtaja. Állandóan járkáltak a vécébe a vendégek, akár oda is átülhetünk volna, igazából oda nyílt az asztalunk. A picóncér b*nkó volt, mert szerinte "ráültünk a kályhára", ez egy alföldön szokásos kályha volt, aminek szokás a peremére ülni. Hideg volt, átfáztunk, azért ültünk oda.
Szörnyű 2017. június 18.családjával járt itt
Családommal álltunk meg ebédelni (bár ne tettük volna). A csárda kinti részén ültünk le,kényelmetlen padok,rendetlen környezet. Látszik sajnos hogy oda is elért a munkaerő hiány. A pincér 1 Bunkó volt. Én rendeltem 1 húslevest És 1 Brassói apró pecsenye csárdagazda módra. Nem lehetett megenni. Ezek alap ételek egy csárdában!