Halászcsárda Vendéglő Szarvas

Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Halászcsárda Vendéglő Szarvas vélemények

2018. augusztus 30.a párjával járt itt
Egy hét végét töltöttünk Szarvason, a Körös partján. Már előre elhatároztuk, hogy mindenképpen betérünk a Halászcsárdába, amit nem bántunk meg. Nekem tetszett a hely hangulat, a Körös néző teraszok, a kékfestő abroszok. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. A halászlé remek.
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Belső
2017. március 4.gyerekekkel járt itt
Gyerekkoromban szinte minden évben heteket töltöttem Szarvason rokonoknál, így mostanában is évente "hazamegyünk" ide. A halászcsárdába szinte mindig betérünk, én általában egy halászlevet eszem, a többiek valami magyaros ételt. A halászlében itt még nem csalódtam, mindig hozok is el belőle 1-2 adagot.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 119 feltöltött kép
2017. január 29.a párjával járt itt
Ahányszor erre visz az utunk mindig betérünk. Zömében jókat és gyorsan szoktunk enni. Finomak a hal ételek,főleg a hagyományos konyhát részesítik előnyben. Választék épp elég,bőséges adagok vannak. A környezet szokványos csárda jellegű. Nagyon kellemes meleget és hangulatot varázsoltak a nagy befűtött kandallóval a hideg időben. Aki útközben megéhezik,biztosan jól lakik. Egyszerű de jó étterem.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
2016. július 6.gyerekekkel járt itt
Mint mindig most is megéheztünk,valahol ebédelni szerettünk volna ,véletlenül tértünk be ide. -mielőtt megnézzük az arborétumot.
Úgy voltunk ,jobb lesz mint egy szendvics.
Hangulatos helynek látszott ,szép környezet,de az ételek nem igazán első osztályuak. -pedig gyors ,egyszerű ételt kértünk ,a sült burgonya ki volt száritva,a mennyisége megfelelő .
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső kép
2015. november 22.barátokkal járt itt
Szarvason járva betértünk ebbe a nagyon jó helyen lévő étterembe, ami kívülről is szimpatikusnak tűnt. Igazi csárda kinézete volt belülről is, családias, hangulatos. A pincérünk szimpatikus volt, udvarias, nem tolakodó, türelmesen válaszolt minden kérdésünkre. Kétféle halas ételt kértünk, harcsapaprikást és haltálat.
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. november 19.a párjával járt itt
Rövid időn belül kétszer is úgy hozta a sors, hogy a csárdában ebédeltünk, mert útba esett. Első alkalommal kicsit megijedtünk, hogy nagyon sokan vannak az étteremben, mert a parkolóban busz is várta az utasokat és személyautók is parkoltak szép számmal. Valóban csak egy-két asztal volt szabad, amikor beléptünk.
2015. október 6., kollégákkal járt itt
Egy hűvös, ködös hétfői napon dolgozni jöttünk Szarvasra. A helyen néhány évvel ezelőtt már jártunk, de akkor nyár volt és a kerthelyiség nagyon kellemes. Bent egy kissé szocreál, de a kályha nagyon szép.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. április 17.a párjával járt itt
Én a Párommal együtt töltöttem el egy délutánt itt a környéken. Tökéletes volt a panoráma. Maga Csárda nagyon jó és hangulatos helyen van. A kiszolgálás gyors, tisztelettudó, kedves s pontos volt. A teríték szép jól meg volt komponálva. Az ételek ízei finomak voltak frissek. Ár/Érték arányban átlagosnak mondható.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2014. július 22.a párjával járt itt
A Szarvasi arborétumban tett hosszas séta után megéhezve tértünk be az étterembe. A hangulatos udvari faasztalok kedvesen megterítve csalogató látványt nyújtott. A kiszolgálás gyors,és készséges volt. A választott lávakövön sütött hústál nagyon ízletes és bőséges volt. Szomjunkat citromos limonádéval oltottuk. Ár-érték aránya megelégedésünkre szolgált. Mindenkinek ajánlani tudom.
Átlagos 2023. február 25.a párjával járt itt
Először jártunk feleségemmel együtt Szarvason. Mint a gasztronómiában is igen igényes vendégként, egyben pedig halászlé imádóként, céloztuk meg a Halászcsárdát. A csárda belső kialakítása nevének megfelelően hangulatos. A pincér kedvesen segítőkész, és őszinte volt.