Halászcsárda Vendéglő Szarvas

Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Halászcsárda Vendéglő Szarvas vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Egy yorkival még az előtéri kerthelységbe sem lehet bemenni. Két gyerekkel simán kiküldtek, mert van velünk egy 3 kg-os kiskutya, úgy, hogy elvitere rendeltünk kétszemélyes tálat, tésztát... tehát fogyasztottunk, és szomjas volt a gyerek, csak egy limonádét szeretett volna, amíg kihozzák az ételeket.
Szörnyű 2022. február 12.a párjával járt itt
Borzasztó haltálat kaptunk. Ehetetlen volt. A pincér kedves volt, valószínüleg mi választottunk rosszul, de elveszett a bizalom, legközelebb biztos nem ide jövünk. A kávé jó volt. . . .
Az étlapon csak hagyományos ételek vannak, ennek tudatában ültük be. Sajnos nagy csalódás volt. . . hol egyen az ember halat ha nem halászcsárdában. . . hát itt ne. . .
Szörnyű 2021. szeptember 18.családjával járt itt
A halászlé ehetetlenül sós volt. Életem legrosszabb halászlevét ettem. A kiszolgálás nem épp barátságos. Nagyon nagy csalódás volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Szörnyű 2021. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Minősíthetetlen ételeket kaptunk. . . . . . A süllő file bakonyi módra. . . . majdnem 4 ezer forintért. . . A FILE bőrös, szálkás, a gombapaprikas ehetetlenul keserű, a nokedli száraz. Másik étel korete (rizs) száraz. Káposzta saláta lé nélkül, csont száraz volt.
Régebben voltunk itt néhányszor, nem mondom, hogy tökéletes volt, de normális, átlagos ételek voltak.
Szörnyű 2019. július 5.családjával járt itt
Borzalmasan fafej személyzet, begyepesedett kopasz felszolgáló.

Lekezelő, embertelen stílus a vidéki emberekkel szemben.
Szörnyű 2018. március 19.barátokkal járt itt
Az étteremből egyenesen nyílik a két vécé ajtaja. Állandóan járkáltak a vécébe a vendégek, akár oda is átülhetünk volna, igazából oda nyílt az asztalunk. A picóncér b*nkó volt, mert szerinte "ráültünk a kályhára", ez egy alföldön szokásos kályha volt, aminek szokás a peremére ülni. Hideg volt, átfáztunk, azért ültünk oda.
Szörnyű 2017. június 18.családjával járt itt
Családommal álltunk meg ebédelni (bár ne tettük volna). A csárda kinti részén ültünk le,kényelmetlen padok,rendetlen környezet. Látszik sajnos hogy oda is elért a munkaerő hiány. A pincér 1 Bunkó volt. Én rendeltem 1 húslevest És 1 Brassói apró pecsenye csárdagazda módra. Nem lehetett megenni. Ezek alap ételek egy csárdában!
Szörnyű 2017. április 18.családjával járt itt
Harcsa szelet roston pangasiusból készülhetett mert íztelen szagtalan
ételnek nem nevezett valamit hoztak ki , még jó hogy igen kevés egy adag,
Tiramiszu desszert tele krémmel a tölteléket kispórolták.
Nem spóeolós viszont a számla, na ott bőven mérnek.
Soha többet nem jövünk ide.

Az éttermet nem ajánlom.
Szörnyű 2016. szeptember 23.a párjával járt itt
Hatalmas csalódás ért bennünket, mert a lányunk ajánlására választottuk ezt az éttermet, aki nagyon dícsérte a halászlét. Hát már az első benyomás kedvezőtlen volt, mert nagyon sokan voltak, de nem ez volt a baj, hanem amig várakoztunk a legyekkel kellett hadakoznunk. És ezek után kaptunk egy savanyú, szerintünk romlott halászlét.
Gyenge 2023. március 1.barátokkal járt itt
Szegyen hogy magát tradicionalisnak nevezö halászcsárda ilyen szintü moslékot szolgal fel pontyhalászlé cimszó alatt