4,9

Garden Hotel Szolnok - Relax ajánlat
Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Premier Restaurant & Cafe Szarvas vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kiváló 2024. április 11.családjával járt itt
Városnézés után szerettünk volna ebédelni a családdal Szarvason (a március 15-i hétvégén), nem gondoltuk volna, hogy asztalt kellett volna foglalnunk, ugyanis a Premier előtt 3 másik étteremből küldtek el minket szabad asztal hiányában. Összességében jól jártunk, ugyanis nagyon tetszett az étterem, kedves kiszolgálás, szép design, finom ételek - ez mind jó ár-érték arányban. :)
Premier Restaurant & Cafe Szarvas - EgyébPremier Restaurant & Cafe Szarvas - Egyéb
Kiváló 2021. szeptember 26.a párjával járt itt
Többször jártunk már Békésszentandráson és mindig innen rendelünk. Nagyon finom ételek nagyon frissen kiszállítva. Láttuk az éttermet is nagyon szép hangulatos. Gratulálunk csak így tovább.
Ma a születésnapomra rendeltünk. Ismét nagyon jó volt.
Kiváló 2018. szeptember 17.barátokkal járt itt
Nyolc fős baráti társasággal érkeztünk, foglalásunk nem volt, de akadt hely a teraszon. Felszolgálónk hamar érkezett, kiadta az étlapokat, felvette az italrendelésünket, majd kb. negyed órára kint hagyott minket a napon. . . Szóval, nehezen indult, na :) Azt azért láttam, hogy dolgozott keményen, csak közben bejött egy 14 fős társulat is.