Régimódi Étterem Szarvas

étterem, vendéglő
Régimódi Étterem Szarvas
Régimódi Étterem SzarvasRégimódi Étterem Szarvas

Régimódi Étterem Szarvas bemutatkozása

"Ha meg volt elégedve vendéglátásunkkal, térjen vissza. Ha nem, tréfálja meg ismerőseit, és küldje ide Őket! "
A családi üzemeltetésű, stílusos berendezésű Régimódi Étterem 1996. óta várja vendégeit Szarvastól 4 km-re, az Orosházi úton, egy felújított, hajdani iskolaépületben.

Lelkesház Szarvas - Három éjszakás pihenés
Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Régimódi Étterem Szarvas vélemények

Kiváló 2014. október 2.egyedül járt itt
Kitűnő, zamatos ételek,igazán hangulatos,alföldi tanya-csárdára emlékeztető étterem. Elismerésem az üzemeltető családnak, akiknek vendégszeretete lenyűgözött. Tiszteletreméltó, ahogyan ápolják a hagyományokat és ötvözik azt a mai vendéglátás elvárásaival.
Kiváló 2014. október 2.családjával járt itt
Talán egy évvel ezelőtt jártuk a vendéglőben és nagyon tetszett, a rendelt ételek finomak az árak barátiak voltak. Talán egy régi tanyasi iskolából alakították ki az éttermet tetszett a régi képek és használati tárgyak kiállítása is így kellemesen telt az ételre várás.
Kiváló 2014. augusztus 6.családjával járt itt
Isteni finom pacalt főznek, hatalmas adag. Bár önkiszolgáló jelleggel működnek, de az nem zavar senkit, hogy maga hozza el az ételt mindenki az asztalához.
Látszik,hogy családi vállalkozás, itt minden a vendégről szól.
Nagyon szép a környezet, a vendégek szeretik és ha biztosra akar menni az ember, akkor ajánlatos a helyfoglalás. Az étlapról mindenki tud választani, nagy a választék.
Kiváló 2014. július 30.barátokkal járt itt
Nagyon barátságos vendéglátók, tökéletes tanyasi csárda hangulat, makulátlan tisztaság, kitűnő, hamisítatlan, természetes(!) ízek, ételek, no és a ráadás tejkaramellák fizetéskor! :)
Sok, más vidékről idevetődött ismerősömet vittem már ide ebédelni. Nekik is nagyon tetszett és a mai napig emlegetik!
Kiváló 2014. július 30.gyerekekkel járt itt
Több tíz évvel ez előtt találtunk erre a fantasztikus helyre,nagyon meleg volt és nagyon éhesek voltunk. Mindenki talált kedvére valót, azóta is visszajárunk télen- nyáron. Már az odavezető úton csöpög a nyálunk a ránk váró ízélmények után és találgatjuk mit is együnk. Nagyon jó, hogy a fél adagokat össze lehet párosítani és az ízek maguért beszélnek.
Kiváló 2014. július 29.barátokkal járt itt
Időutazás íz élménnyel. . Remek. . Aki erre jár s kihagyja nem tudja mit veszít. .
Ajánlom kicsinek és nagynak. . Kellemes hely, ízletes ételek. .
Készséges személyzet. . Télen, nyáron az év bármely szakában érdemes meglátogatni Szarvas határában elhelyezkedő RÉGIMÓDI éttermet. .
Mit írhatnék még? ? ? Próbáld ki és megtudod mind igaz amit írok. .
2014. február 3.gyerekekkel járt itt
A pacalpörkölt és zuzapörkölt köret nélkül lágy kenyérrel isteni. Hangulatos tanyavilág közepén helyezkedik el. A gyerekeknek játszótér van az udvaron. A kerthelységet még ősszel is ki tudtuk használni, mert kellemes időnk volt. Vész esetére ételhordóba otthonra is vittünk a finom ételekből, hogy az ízét még napokig élvezhessük a finom ételeknek. Aki Orosháza, Szarvas között jár semmiképp sem hagyja ki.
Kiváló 2013. október 14.gyerekekkel járt itt
Sok helyen jártam az országban és a világon, de az egyik kedvencem mindig ez az étterem marad!
Az elmúlt években többször ettünk itt, mindig kifogástalan volt az étel és a kiszolgálás is, isteni ízek, mosolygós személyzet: egy szóval tökéletes! Mindenkinek szívből ajánlom, ha jót és jó áron szeretne enni! ! ! ! Ki ne hagyják, ha a környéken járnak!
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2013. szeptember 11.barátokkal járt itt
Sok étteremben jártam már, de ehhez hasonlóban még sehol sem. Az étterem önkiszolgáló, de nem menza jellegű. Eszméletlen a hely hangulata, a berendezési tárgyai, valahogy úgy érzi az ember, hogy időutazásban van része, miközben a pulthoz fárad az étlapért.
Régimódi Étterem Szarvas a térképen
5540 SzarvasTanya III. külkerület 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • étel elvitelre • fix áras • parkolási lehetőség
H
zárva