Régimódi Étterem Szarvas
5540 Szarvas, Tanya III. külkerület 2.

Régimódi Étterem Szarvas a térképen

magyar, angol, német
Visa, EC/MC, Amex
Gösser

Régimódi Étterem Szarvas bemutatkozása

"Ha meg volt elégedve vendéglátásunkkal, térjen vissza. Ha nem, tréfálja meg ismerőseit, és küldje ide Őket!"

A családi üzemeltetésű, stílusos berendezésű Régimódi Étterem 1996. óta várja vendégeit Szarvastól 4 km-re, az Orosházi úton, egy felújított, hajdani iskolaépületben.

Az étterem önkiszolgáló jelleggel működik, ennek ellenére igyekszünk minden vendégünkkel személyes kontaktust kialakítani. Az önkiszolgáló rendszer annyit jelent, hogy nincs pincér, tehát a leadott rendelést - miután elkészült - a vendég viszi ki az asztalához. A vendéglátás ezen egyedüli formája a kezdetektől megmaradt, melynek köszönhetően gyorsabb a kiszolgálás.

Vendégeink bizalmát az állandó színvonallal, a folyamatos tulajdonosi jelenléttel és kontrollal, s a valóban házias ételekkel, ízekkel igyekszünk megnyerni.

Régimódi Étterem Szarvas képei

Szállások Szarvas városában
Wellness csomagok Szarvas városában

Régimódi Étterem Szarvas vélemények

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Rendszeresen visszajáró vendég vagyok, sőt családi rendezvényt is tartottunk már itt. Nagyon kellemes, valóban régimódi hangulatú hely. Én ugyan pacalt enni járok ide, mert azt egyedülálló módon készítik, de amikor családi rendezvényen voltunk, mindenki elégedeten nyilatkozott az ételéről.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
Szarvastól 4 km-re az országút mellett álló hangulatos épület (hajdani tanyai iskola) hangulatos előkerttel és belsővel. Bár ez a belső már inkább tájházra hajaz, de nem éreztük túlzásnak a régi falusi használati tárgyak mennyiségét, szeretjük az ilyesmit. Az étterem egyebekben viszont nekünk kicsit, hogy is mondjam, meglepő. . .

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 1. - 4 látogató hasznosnak vélte
Egy kis autótúrán voltunk nagyszüleim szülőhelyén (Szarvas-Békésszentandrás), Ittjártam értékelések alapján ebédeltünk a Régimódiban. Tényleg olyan volt, mintha hazamentünk volna, nagyon ritkán evett kedvencemet, a pacalt (nagyapán szóhasználatával: paclat) ettem, nem kis mennyiségben, el is hoztam két adagot, szűkösebb napokra.

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A közelben voltam és egy ismerősöm ajánlotta az éttermet, és nem csalódtam mert jó minőségű ízletes fogások és a nagyon kedves személyzet szinte páratlan. Nincs sok fogás, de azok egytől egyig ízletesek és jó nagy adagokat kapunk. A pacalpörkölt mellé külön tányérban adják a köretet, mert a pörköltnek kellett a hely. Mindenkinek ajánlom.

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 16.
Imádom ezt az éttermet! Csak 2x volt alkalmam hozzá de minden nagyon tetszett! Bármit rendeltünk nagyon finom volt,az adagok hatalmasak és a kert, a környezet tiszta és családias. Bármikor szívesen megyek oda...csak legyen rá módom mert tőlem sajnos messze van! :)
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. március 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Régimódi vendéglőről az ittjartam. hu-n olvastam először, magát a vendéglőt szarvasi látogatásaim során szúrtam ki. Valahogy úgy jött ki mindig a lépés, hogy nem tudtunk megállni. Amikor meg a legutóbb lett volna idő és alkalom épp nem Orosháza felől közelítettük meg várost, s mivel a hely külterületen van, nem mentünk már ki oda.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 20.
Csak nyaranta, de már 10 éve járunk a Régimódiba. Országos szinten az egyik nagy kedvencem. A stabilan jó minőségű ízletes fogások és a nagyon kedves személyzet szinte páratlan. A helyet egy szarvasi család üzemelteti, az épület régen tanyasi iskola volt. A hely félig önkiszolgáló, nekem ez mindig tetszett, máshol ezzel a megoldással nem találkoztam.
Budaörs
Ábrahámhegy

2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 10.
Régebben mintha jobb lett volna. . . vagy csak rosszul emlékszem. Nem volt túl lelkes a fogadtatás, amikor valahogy kibukdácsoltunk a 44-es utat elhagyva egy kis kitérő kedvéért, Szarvas mellett. Helyi erők taszigálták a dákóval a golyót. . .

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal tértünk be egy arborétum-beli kirándulás után. Bíztató volt, hogy rengeteg autó állt a parkolóban. Lányok leültek, fiúk hoztak étlapot, végül 3 adag rántott húst, sült krumplit, és egy adag zúzapörköltet választottunk. Fiúk elmentek a pulthoz rendelni, meg üdítőket hozni. A pultban unott arcú emberek vették fel a rendelést, az üdítős hölgynek mintha nehezére esett volna elkészíteni őket.

2014. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. október 2.
Kitűnő, zamatos ételek,igazán hangulatos,alföldi tanya-csárdára emlékeztető étterem. Elismerésem az üzemeltető családnak, akiknek vendégszeretete lenyűgözött. Tiszteletreméltó, ahogyan ápolják a hagyományokat és ötvözik azt a mai vendéglátás elvárásaival. Minden erre járónak tiszta szívből ajánlom:térjen be a Régimódi étterembe, és készüljön fel visszajáró vendég lesz!

Legnépszerűbb csomagok Szarvason és környékén
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
7 nap/6 éjszaka 7.660,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, prospektussal a látnivalókról, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.12.31.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 19.533,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus szobai bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.23.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kerékpár használattal, fürdőköntös bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.01. - 2020.12.31.
Touring Hotel Berekfürdő
Berekfürdő
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 14.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.05.29. - 2020.11.30.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: svédasztalos reggelivel, fürdőbelépővel, privát termálvízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.20. - 2020.12.20.
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, fürdőbelépővel, koktélkedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.15.
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.09.30.
Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 8.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2020.09.30.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Szarvas környékén
Arcanum Hotel Szarvas
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Titkos találka a Birtokon (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre
Hurrá, nyaralunk! (min. 2 éj)

Régimódi Étterem SzarvasX