E-batta Kultúrkocsma Százhalombatta
2440 Százhalombatta, Damjanich utca 16.

E-batta Kultúrkocsma Százhalombatta a térképen

Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Százhalombattán járva soha nem hagyjuk ki ezt a hangulatos kerthelyiséget. A hely varázsát tetőzi a szépséges pizzák látványa. A pörkölt galuskával is emberes adag. A kiszolgálás gyors és kedves. Az elvitelre kért pizzákat is rekord gyorsasággal, de finoman elkészitve kaptuk meg. Jó szokásunkat megtartva még biztosan vendégek leszünk még itt náluk.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Először jártunk ezen a helyen. Amint beléptünk, máris elénk jött egy pincér. A kerthelyiségben foglaltunk helyet,ami ötletes kialakításával azonnal elnyerte a tetszésünket. Külön piros pont a gyerekeknek kialakított játszósarokért. Az ételek ízletesek voltak, a kiszolgálás gyors és rendkívül udvarias. A pincérek odafigyelnek a vendégekre.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 19.
Nemrégiben, először jártunk ezen a helyen. Belépve már megfogott a hely "pub"-os hangulata, én nagyon bírom az ilyet. Egyből jött elénk egy pincér, hellyel kínált bennünket. Az ottlétünk alatt figyelemmel kísérték az asztalunkat (másokét is), nem kellett fürkésznünk, hogy éppen merre jár, ha inni szerettünk volna még.

Legnépszerűbb csomagok Százhalombattán és környékén
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
2020.09.24. - 2021.03.15.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.544,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, ingyenes kávé és teafogyasztással, karácsonyi meglepetéssel, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2020.12.27.

Szállodák Százhalombatta környékén
Libra Hotel Százhalombatta
Thermal Hotel Visegrád Százhalombatta
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)