Lepénytanya 2 Szécsény
3170 Szécsény, Rákóczi út 67.

Lepénytanya 2 Szécsény a térképen

Szállások Szécsény városában
Wellness csomagok Szécsény városában

Lepénytanya 2 Szécsény vélemények

2019. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 5.
Igen régen terveztük kollégámmal, hogy meglátogatjuk az éttermet. Sok jót hallottunk róla, de jobbára Szlovákiában jártunk. Viszont ma este, folyamatos eső sem tarthatott vissza, bár az úton igen erősödött. Étteremnél csendesedett, és egy fiatal pár után beléptünk. Tényleg, mintha a mihálygergei nagymamámhoz csöppentem volna be, gyerekoromban, csak több a díszítés.

duchemin TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel több mint 100 km távolságból mentük arra egy kirándulásunk alkalmával, igyekeztem tájékozódni nehogy zárva legyenek, ehhez képest valami rendezvény miatt ( nem derült ki hogy miért) nem szolgáltak ki. Ez a tény vagy lehetőséeg sem a netes oldalukon, sem a facebookon, sem személyesen nem volt látható semmilyen módon, még a helyszínen sem.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Milyen nagyszerű ötlet a sok pizzéria, Gyros-os közé végre egy igazi lepényes, felelevenítve a régi ízeket és hagyományokat. Az elképzelés részben sikerült is a szécsényi Lepénytanyának, de a tapasztalat alapján ez még csak a külsőségekben (autentikus, rusztikus, kedvesen spontán berendezés, falfestés még a mellékhelyiségben is), és az étlap összeállításának törekvésében sikerült.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
Hangulatos étterem,kedves vendégszerető kiszolgálás ,finom ételek,megfelelő ár-érték arány!!!Biztos visszamegyünk még ide!
Salgótarján

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor beléptünk az étterembe, rögtön tapasztaltuk, hogy hangulatos helyre érkeztünk /népies berendezés/. A fogadtatás/kiszolgálás ugyan nem a legtökéletesebben ment, de nem is rossz; elkelne a "tanyának" még egy /tapasztaltabb/ pincér is. A választék nem valami nagy, s sok minden le volt húzva az étlapról, de éhen halni nem fog itt senki, biztosan tud választani magának valamit, aki betér ide.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Néhány hónapja nyílt lakóhelyemen Szécsényben, ez a kedves kis lepénytanya, igazi gyöngyszem a városban. Népies hangulatú, a berendezés korhű, kedves, megkapó. A készételek nagyon ízletesek, finomak, bőségesek. A lepények csodálatos ízvilágúak, laktatóak. A személyzet kedves, udvarias, előzékeny. Aki erre jár, ezt a szép kis tanyát ne hagyja ki!

Legnépszerűbb csomagok Szécsényben és környékén
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
2020.05.31. - 2021.05.31.
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2020.12.20.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.31. - 2020.12.23.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.31. - 2021.05.31.
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.06.01. - 2021.05.31.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.06. - 2021.05.31.

Szállodák Szécsény környékén
Royal Club Hotel Szécsény
Tó Wellness Hotel Szécsény
Libra Hotel Szécsény
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness reggelivel
Fergeteges hosszú hétvége (min. 3 éj)

Lepénytanya 2 SzécsényX