Gyöngy Halászcsárda Szedres

Takler Kúria Szekszárd
Ambient Hotel Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Gyöngy Halászcsárda Szedres vélemények

2019. október 7.barátokkal járt itt
Étteremben kapható legfinomabb halászlé és rétes itt van. A tulajdonos által főzött halészlének nincsen párja és a rétesek is finomak,az étlapon található többi ételt nem kóstoltam még, mivel akkor jövünk ide amikor halászlére támad kedvünk. Egyedi hangulatot kölcsönöz a Csárdának amikor a tulajdonos leül és zenél a vendégeknek.
A környezet lehetne komfortosabb és a felszolgálók lehetnének profibbak.
Átlagos 2019. február 5.a párjával járt itt
Kirándulás után álltunk meg egy ebéd elfogyasztására, a helyről a környéken sok jó véleményt hallottam. A választék nagyon szegényes, tulajdonképpen van egy fajta (ponty)halászlé, rántott ponty és harcsa, sült ponty és harcsa, és ugyanez sertésből. Slussz. Az étlapon ugyan szerepel hagymás rostélyos, de az is sertéshúsból van.
2018. augusztus 14.a párjával járt itt
Már az Itt jártam oldal létezése előtt is ismertem a szedresi halászcsárdát, mely méltán híres volt a halételeiről, de most valahogy megváltozott a véleményem. Negatívumok: 1. A honlapjukon az ételek felsorolása mellett nem közlik a fogyasztói árakat. 2. Hirtelen indokolatlanul drágább lett minden. Pozitívumok: 1.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. február 24.egyedül járt itt
Már rég jártam itt, akkor sem voltam elégedett, a kezdetekhez képest, amikor nyitott még az étterem,ahhoz képest egy rablóbanda lett, pedig ugyanaz a tulaj, sőt ha igaz a személyzet sem változott. 11 órakor nyit, 11. 15 kor nekem nyitották az éttermet. vendég senki.
Gyöngy Halászcsárda Szedres - BelsőGyöngy Halászcsárda Szedres - BelsőGyöngy Halászcsárda Szedres - Egyéb
Kiváló 2016. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Úton hazafelé a bajai halászlék elfogyasztása után, megálltunk Szedresen a Gyöngy halászcsárdában. A kedves fogadtatás után gyorsan megkaptuk a rendelt italokat és a halászlét házi metéltel és halszeletekkel. Az elmúlt pár napban Baján több étteremben is megkóstoltuk a bajai halászlét és rangsoroltuk az ízviláguk szerint.