Markó Mária

Markó Mária adatlapja

Regisztráció2018.09.16
Utoljára itt2019.11.19

Gyenge 2019. augusztus 26.családjával járt itt
Tegnapi nap folyamán négyen szerettünk volna késő délután egy jó kis soproni étteremben enni, nem jött össze. Amikor beléptünk az étterem kerthelyiségébe már nagyon fülledt meleg volt, ezért próbáltunk olyan asztalt keresni, ahol jár a levegő de nem találtunk, viszont örömmel vettük észre, hogy több nagy teljesítményű ventilátor is van az asztalok mögött elhelyezve.
Gyenge 2019. október 20.a párjával járt itt
Balatoni kirándulás alkalmával szerettük volna kipróbálni az éterem nyújtotta kulináris élvezeteket,de rosszul sült el a dolog. Amikor mentünk tele volt az étterem, de nem voltunk még éhesek így visszafelé tértünk be. Két asztal volt csak foglalt a teraszon, a belső helyiség teljesen üres volt.
2019. október 7.barátokkal járt itt
Étteremben kapható legfinomabb halászlé és rétes itt van. A tulajdonos által főzött halészlének nincsen párja és a rétesek is finomak,az étlapon található többi ételt nem kóstoltam még, mivel akkor jövünk ide amikor halászlére támad kedvünk. Egyedi hangulatot kölcsönöz a Csárdának amikor a tulajdonos leül és zenél a vendégeknek.