Alkimista Kulináris Műhely Szeged

Alkimista Kulináris Műhely Szeged
Alkimista Kulináris Műhely SzegedAlkimista Kulináris Műhely Szeged
Alkimista Kulináris Műhely SzegedAlkimista Kulináris Műhely Szeged

Alkimista Kulináris Műhely Szeged bemutatkozása

Az Alkimista egy 16 férőhelyes, úgynevezett slow food vacsoraétterem a város szívében, ahol 7-11 fogásos degusztációs menüvel várnak. Az étterem egyedisége a vacsora menün túl a szabadkonyha varázsától és a séf jelenlététből is fakad.

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Alkimista Kulináris Műhely Szeged vélemények

Kiváló 2022. november 15.barátokkal járt itt
Mi az őszi kompozíciókat kóstoltuk végig tavaly az évszak végén. Csupa borostyán és mogyorószín helyi tétellel érkezik az IDŐ és ÉRÉS első őszi meséje. A tányérokon olyan alapanyagok, melyek nem állíthatók elő gyorsan vagy modern technikával. áll az igényes kiállítású menükártyán, amit vélhetően nem csak én tettem el emlékbe.
Alkimista Kulináris Műhely Szeged - EgyébAlkimista Kulináris Műhely Szeged - EgyébAlkimista Kulináris Műhely Szeged - EgyébAlkimista Kulináris Műhely Szeged - EgyébAlkimista Kulináris Műhely Szeged - EgyébAlkimista Kulináris Műhely Szeged - EgyébAlkimista Kulináris Műhely Szeged - EgyébAlkimista Kulináris Műhely Szeged - EgyébAlkimista Kulináris Műhely Szeged - EgyébAlkimista Kulináris Műhely Szeged - EgyébAlkimista Kulináris Műhely Szeged - EgyébAlkimista Kulináris Műhely Szeged - EgyébAlkimista Kulináris Műhely Szeged - EgyébAlkimista Kulináris Műhely Szeged - EgyébAlkimista Kulináris Műhely Szeged - Egyéb