nazine

nazine adatlapja

Regisztráció2016.06.27
Utoljára itt2019.03.07

Szörnyű 2016. szeptember 24.a párjával járt itt
Tegnap este vot "szerencsénk" egy vacsorát ennünk itt. A párom halászlét evett, mellé szűzérméket salátával, én ragulevest, sous vide tarját zöldbors mártással, köretnek tejfeles uborkasalátát. A levesek említésre sem méltók, a raguban a krumpli olyan kemény volt mint a kő, a halászlé meg enyhén pocsolyaízű, cserébe teli afrikai harcsa filé darabokkal, (egyébként paszírozott ponty és keszeg volt az alaplében).
Kiváló 2017. május 22.családjával járt itt
Egész véletlenül keveredtünk ebbe az étterembe, de milyen jól tettük, hogy hagytuk kibontakozni a véletlent! Vasárnpi ebédünket volt szerencsénk itt elfogyasztani, kellemes ételeket ettünk, kellemes környezetben. Családom tagjainak - rajtam kívül - gyengéje hideg gyümölcsleves, szerencséjükre ehettek egy finom, hideg eperkrémlevest.
Szörnyű 2016. október 3.a párjával járt itt
Már a megérkezésünk érdekes volt. A köszönés nem az erős oldala a recepciósoknak, udvariatlanul [moderálva - a szerk. ] viselkednek,a vendéget gyakorlatilag levegőnek nézik, de a szállás díját tudják előre kérni. Mondjuk utólag érthető, majdnem elmenekültünk! A szoba koszlott, az ágynemű tré, az ágyak elcsúszkálnak a padlón.