2,4

Hotel Elixír Mórahalom

Hóbiárt Bisztró & Pizzéria Szeged vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 27.a párjával járt itt
Ide akkor térünk be, ha nincs időnk főzni, gyors a kiszolgálás megfizethető és többnyire finom is az étel. Maga az étterem egy régi típusú bisztró átalakított verziója, nem a hangulatért tér be, az éhes vendég. . . Mi legutóbb pizzát ettünk, amolyan otthon sütött pizzára emlékeztet, vastag tészta, olyan kalács jellegű, de kétségtelen hogy laktat. . . Desszertből lehetne nagyobb a választék!
Kiváló 2016. május 27. járt itt
Egy ideje ide járunk enni és rendelni is szoktunk tőlük. Kellemesnek találom helyet, nagyon finomakat szoktak főzni, sütni. Ár érték arányban a legjobb hely. Nagyon nagy a választékuk főleg ebéd időben. Sem a helyen sem rendelésnél nem volt okunk panaszkodni. Udvarias gyors csapattal dolgoznak.
Kiváló 2016. május 18. járt itt
Haverjaimmal szoktunk innen rendelni vagy éppen beülni és enni egy jót már jó ideje. Mi szeretjük a hely hangulatát a gyors kiszolgálást és persze, hogy remek áron van minden. Ha rendelünk időben kiérnek az étellel és kedvesek a futárok. A választékuk 11-és 15 óra között a legnagyobb.
Kiváló 2016. május 13. járt itt
Családommal innen szoktunk pizzát rendelni a szombati pizzaestünkhöz körülbelül már egy éve. Eddig mindig finom pizzákat kaptunk jó áron és jól megpakolva finom feltétekkel. Soha nem volt okunk panaszra és szerintem nem is lesz. A futárok mindig időben kiérkeztek és nagyon kedvesek. Azoknak akik finom pizzát akarnak enni bátran merem ajánlani a hóbiárt bisztrót.
Kiváló 2016. május 6. járt itt
Pár hónapja járok ide a barátaimmal és nagyon megtetszett a hely. Diákként ajánlani tudom a helyet, mert ár-érték arányban nagyon jó és nagyon finom ételeket adnak nagy választékban! Kellemes hangulata van a helynek gyors és kedves a kiszolgálás! Esténként ha egy jó pizzát akarunk enni innen rendeljük, még nem okoztak csalódást! Gyorsan házhoz szállítják!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. július 14.a párjával járt itt
Szerintem Szeged egyik legszuperebb helye minden szempontból. Ár-érték, mennyiség-minőség , minden szempontból. Nagyon finom házias ízek, széles választék, nagy adagok, a főzelékektől a rántott ételekig, tésztaételek, saláták, gyros, vega és minden egyéb. Gyors és finom, nem utolsó szempontból jó árak. Ha nincs időd főzni, a menü választékuk is nagyon szuper!
2015. július 13.gyerekekkel járt itt
Kívülről és belülről sem valami nagy durranás ez a Bisztró és Pizzériának nevezett étterem, viszont nagyon gyors a kiszolgálás, a választék szintén szuper és nem utolsó sorban finom ételeik vannak!
Hasznos hely, hogyha valakinek nincs ideje főzni vagy átutazóban van Szegeden, illetve nyaralás alkalmával is kitűnő étkezési lehetőséget biztosít, akár mindennap!
Átlagos 2014. szeptember 23.a párjával járt itt
Egy olcsó étteremről van szó. Van menü is, ami tényleg nagyon jutányos áron kapható, és egész elfogadható. Délidőben, munkanap nagyon sokan várnak a sorban, mivel ez egy önkiszolgáló étterem. Legtöbben frissensültet kérnek, ami tényleg nagyon finom és bőséges, ugyanis két szelet hús vagy sajt jár a normál adaghoz, de lehet kérni zónát is, ami ennek a fele.
2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Sokféle étel, hagyományos menzai kiszolgálás,de ár-érték arányban nagyon jó. Négy fős család 3000 Ft-ból megebédel. Jó néhányszor voltunk már itt, mikor nem volt idő főzni, mert egy sima szombati ebéd abszolút helyettesíthető vele és sokszor finom ételeket lehet enni itt. A pizzájukat emellett nem ajánlom, a tésztája nem túl jó, a feltét sem elég gazdag.
Kiváló 2014. április 23.gyerekekkel járt itt
Hétköznapi érkezésre tökéletes, az adagok bőségesek, választékos a kínálat, a főzelékektől a sültekig. A pizzák finomak és az árak is megfelelnek az átlagos pénztárcájú vendégeknek. Nagyon nagy forgalmú, előfizetéses étkezésre is van lehetőség, házhoz szállítást is vállalnak.