Kék Elefánt Kávézó Szeged

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Kék Elefánt Kávézó Szeged vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2023. október 7.barátokkal járt itt
Szegedi kirándulásunk alkalmával, az ebéd utáni kávézáshoz az internetes értékelések alapján választottunk helyet. Sajnos csalódás volt. Nem találtuk hangulatosnak sem a kültéri helyet, sem a belsőt ahol le lehet ülni, kint zajos volt, bent pedig túl pici egy jó beszélgetéshez. A kávézónak nincs mosdója. Kaotikus a környezet.
Kiváló 2022. január 9.gyerekekkel járt itt
Szeretem a jó minőségű kávét, aminek karakteres kávé íze van, finom az illata, bársonyosan csúszik le az ember torkán. Szerencsére egyre több olyan pont van az országban, ahol hozzá lehet jutni ilyen kávéhoz. Szegeden járva is ezért kerestük fel a Kék Elefánt névre hallgató kis kávézót a belvárosban, az Oroszlános kútnál lévő udvarban.
Kék Elefánt Kávézó Szeged - EgyébKék Elefánt Kávézó Szeged - EgyébKék Elefánt Kávézó Szeged - EgyébKék Elefánt Kávézó Szeged - EgyébKék Elefánt Kávézó Szeged - EgyébKék Elefánt Kávézó Szeged - EgyébKék Elefánt Kávézó Szeged - EgyébKék Elefánt Kávézó Szeged - EgyébKék Elefánt Kávézó Szeged - EgyébKék Elefánt Kávézó Szeged - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2019. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
A Kék Elefánt Szeged egyik csúcskávézója. Barátságos kis udvarban pöttöm hely. Van mellette egy mexikói egység, nem haragszanak, ha az ő teraszukra ülünk be a kávéval, feltéve persze, hogy tőlük is eszünk valamit. A kiszolgálás kedves, az árak értékarányosak, a kávé remek, sok hasonló helyre lenne szükség országszerte.
Kék Elefánt Kávézó Szeged - BelsőKék Elefánt Kávézó Szeged - Étlap/itallapKék Elefánt Kávézó Szeged - BelsőKék Elefánt Kávézó Szeged - Étel/italKék Elefánt Kávézó Szeged - Étel/ital