Oldies Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Oldies Szeged vélemények

2016. október 25.barátokkal járt itt
Többször voltunk baráti társaságban az étteremben/2 hónap alatt 5 alkalommal/,nagyon hangulatos, egyedi berendezéssel, kedves, pörgő személyzet, egyedi ízek, és bizony néha megehetetlen nagyságú adagok, amit a végén természetesen csomagolnak is! Frissen sütött almás pite,ha még nem durrant ki a vendég. . . . . Sajnos az a biztos, ha foglalnak asztalt, nem véletlen a telt ház!
2016. február 5.barátokkal járt itt
Kellemes környezetben töltöttünk el néhány órát az étteremben. Igényes belső kialakítás, érdekes dizájn. A kiszolgálás picit nehezen indult el, pedig alig voltunk az étteremben. Mindannyian halételeket fogyasztottunk. Ízletesek voltak, de igazán mély nyomokat nem hagyott bennünk, az árakat kicsit sokalltuk értük.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. június 26.a párjával járt itt
Kellemes környezet, kerti részben is lehet ebédelni, vacsorázni. A kiszolgálás is gyors volt. Az étlap változatos, elegendő étel és ital kínálattal. Az ételek minőségében nem csalódtunk, ám annyira nem is nyűgözött le bennünket. A többi környező, általunk kedvelt étteremhez képest nem találtuk jobbnak.
Átlagos 2020. augusztus 2.családjával járt itt
Családdal jártunk az Oldies-ba.
11en ültünk be 1órát vártunk az ebédre.....momdjuk kárpótolt a várakozásért!
Ajánlom mindenkinek aki egy jót szeretne enni.....de rengeteg ideje van!