Oliva Bisztró Szeged

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Oliva Bisztró Szeged vélemények

Kiváló 2018. június 23.családjával járt itt
A szegedi Olíva nagyon kellemes meglepetésünk volt. Barátságos beltér, kedves kiszolgálás, baráti árak, szép mediterrán kínálat. Ettünk fekete kagylót, hamburgert, töltött csirkemellet tagliatellevel, továbbá erdei gombás rizottót. Ételeinket szépen tálalták, ízletesek is voltak, az adagra sem lehetett panasz.
Oliva Bisztró Szeged - Étel/italOliva Bisztró Szeged - Étel/italOliva Bisztró Szeged - Étel/italOliva Bisztró Szeged - Étel/italOliva Bisztró Szeged - BelsőOliva Bisztró Szeged - Külső kép
Kiváló 2017. szeptember 18.barátokkal járt itt
Túlzás nélkül merem kijelenteni, hogy a közelmúlt legfinomabb vacsoráját töltöttük itt el. A vacsora ízeinek harmóniája maga a csoda volt. ínycsiklandó ételek meseszép tálalással, meglátni és megszeretni, és a többi csak fokozta ezt az érzést. A desszert, maga volt a csúcs. Már keressük az alkalmat hogy visszatérhessünk, mindenkinek csak ajánlom! !
Kiváló 2014. december 10. járt itt
Kedves,családias,rendezett,makulátlan higiéniával,nyugodt légkört árasztó,kellemes környezetben,gyors,udvarias,mosolygós,vendég-barát kiszolgálással,és persze finomabbnál-finomabb étekülönlegeségekkel! Csak ajánlani tudom! Remélem,aki ellátogat ide,szintén ilyen véleménnyel és élménnyel távozik és visszatér még sokszor.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. április 29.családjával járt itt
Isteni finom ételek, kedves kiszolgálás és kellemes környezet. Mindez elérhető áron. Hétvégén a családommal látogattunk el a bisztróba, ahol a heti menüből választottunk ebédet. Itt nem a hagyományos magyar ételekre lehet számítani, sőt! A menüben brokkolikrémleves dióval és házi sajttal, illetve mézes-joghurtos szamóca leves szerepelt.