Kajak Szeged

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Kajak Szeged vélemények

Kiváló 2016. december 11.barátokkal járt itt
Többször megfordultunk már itt, s most meglepett az új név és a megváltozott étlap. Hálaistennek továbbra is gasztro élményt jelentenek az ételek és italok (főleg a koktélok! ). A személyzet igazán profi. Az étterem minden részében tiszta. Az ételek elkészültét (25 perc - fél háznál) én kicsit sokalltam.
Mindenkinek bátran ajánlom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2016. október 19., kollégákkal járt itt
Korábban is jártunk már az étteremben, azóta megváltozott a neve és az arculata. Kellemes ebédet töltöttünk el, az előétel és a főétel rendben voltak, az édesség viszont kiemelkedően finom volt. A kiszolgálás kifejezetten kedves, gyors és udvarias. Ár érték arányban is reális, csak ajánlani tudom.
Kajak Szeged - Étel/italKajak Szeged - Étel/italKajak Szeged - Étel/italKajak Szeged - Étel/italKajak Szeged - BelsőKajak Szeged - Étel/italKajak Szeged - Étel/italKajak Szeged - Étlap/itallap
Kiváló 2016. május 3.barátokkal járt itt
A jelenleg már Kajak néven működő helyre egy szombat este csöppentünk be. Barátnőmmel a születésnapomra koccintottunk. Mivel napközben még jó idő volt, a teraszon vertünk "sátrat" - vagyis a sátor alatt ültünk le. A kiválasztott aperitif után remek bort kaptunk kiváló hőmérsékleten, udvarias kiszolgálással.
Kajak Szeged - Egyéb
Kiváló 2015. december 23.családjával járt itt
Már vagy 5-ször voltunk itt kisebb-nagyobb társasággal. Hangulatos, tiszta hely. Az étlap pont megfelelő (nincs rajta 150 fogás ! ! - ez egy rossz magyar szokás! ! ). Az ételek ízvilága, tálalása kiváló. A személyzet felkészült, profi. Sajnos, ha nincs telt ház akkor is igen lassan érkezik meg az étel! (kb 30 perc!
Kiváló 2015. szeptember 3.barátokkal járt itt
Egy kis séta után a tikkasztó melegben kerestünk egy helyet,ahol leülhetünk,hideget ihatunk és meleget ehetünk. Az étterem teraszán kaptunk azonnal helyet,az udvarias felszolgáló már hozta is az étlapot,felvette az italrendelésünket. Hamarosan megérkezett a hideg sör. Kiválasztottuk a vacsoráinkat,kicsit beszélgettünk és már ott is volt az étel az asztalunkon.
Kiváló 2015. augusztus 29.családjával járt itt
Egy hetet töltöttünk Szegeden minden ebédet és vacsorát náluk költöttünk el. Az ételek első rangúak a kiszolgálás jeles a hangulat nagyon jó. Nagyon rugalmasak bármi kérésünk volt szívesen teljesítették. Ezért a minőségért szívesen áldoz az ember egy kicsit többet az átlagosnál.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. július 14.családjával járt itt
A napi menüajánlatból választottunk, ebédidőben, ügyintézés során jártunk az étteremben. A kiszolgálás gyors volt, a menüre sem kellett sokat várni. A leves és a főétel adagja is elegendő volt egy könnyű nyári ebédhez. Desszertet már nem kértünk. Napsütéses, jó időben a teraszon kellemes hangulatban ebédeltünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2015. május 28.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk Szegeden májusi elővakációnk alkalmával. Sajnos az időjárás viszontagságai miatt csak egyszer tudtunk a belvárosban ebédelni. Szerencsére ezt az éttermet választottuk. . . Egyszerűen imádtuk. Szegedi vegyes halászlét ettünk párommal együtt. . . isteni volt, ízes és jó állagú.
2014. október 17., kollégákkal járt itt
Kellemes hangulatú étterem, jó idő esetén kint is le lehet ülni. Előételnek libamájpástétomot ettem, ami nagyon ízlett és tetszett a tálalása is. Főételként vörös tonhalat kértem, a hal nem volt a legjobb minőségű, így ezzel nem voltam maradéktalanul kibékülve. Desszertként egy karamellás, almás kanalazóst rendeltem, ami fantasztikus volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márLelkes fotózó - 109 feltöltött kép
2014. április 23.gyerekekkel járt itt
Húsvét vasárnap jártunk a családdal az étteremben. Figyelmes kiszolgálásban volt részünk. Az étel kifogástalan volt. Drágának találtuk az árakat, az adagok mennyisége megfelelő volt. Hangulatos a Bistro , elegáns a berendezés. Különleges az étel összeállítás. Megjegyzem, hogy juhtúrós tésztát kértem,de érzésem szerint tehéntúrót kaptam.
Kajak Szeged - Étel/italKajak Szeged - Étel/ital