Sziki Vigadó Szeged

344. helyezett Dél Alföldön - 878 étterem közül

rendezvényhelyszín

Sziki Vigadó Szeged vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Csodálatos helyszín, figyelmes kiszolgálás, rendkívül finom ételek, és profi felszolgálók! Köszönjük a csodálatos napot ennek a kis össze szokott csapatnak, akik mindenre oda figyeltek mig mi buliztunk ezerrel a lakgziban. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy rendezvény okán jártunk a helyen. Maga az épület belülről szép tágas, tehát nagyobb létszámú rendezvény megtartására simán ajánlható a hely. Amin azonnal javíthatnának a hely megközelítésének elősegítése,jól kihelyezett irányt mutató táblákkal a bekötő úton. Akinek nincs helyi jártassága igen nehezen találja meg a fogadót.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
Esküvöre és különbözö rendezvényekre mindenkinek ajánlom .Az étel kiválló a kiszolgálés csillagos ötös. A környezet meseszép.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Életveszélyes a padló kialakítása. Ez egy körbefalazott terasz ami jócskán lejt (mivel terasz korában az eső vizet kellett elvezetnie). Ma padlószőnyeg borítja és mellette egy kb 2-3 cm-es szintkülönbséggel fut egy járólappal kirakott rész. A szintkülönbséget nem látod, csak ha már elbuktál rajta. Mint hallottam másoktól is, minden rendezvény alatt történik pár baleset.

2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
Senkinek nem ajánlom,koszos, piszkos, színvonal alatti. Az ételek konkrétan minősíthetetlenek. Hideg birkapörkölt,szétázott "frissensültek". A szobák előtti folyosón és a szobákban is áporodott toalett szag terjengett. Alapos festést és komoly takarítást igényel a helység. Nincs árérték arányban a szolgáltatással. A kiszolgálással elégedettek voltunk.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti csapattal mentünk ebédelni július 3. án. Svédasztalos ebéd volt ahonnan mindenki kedvére választhatott ételt magának. Háromféle leves, és legalább 10 féle fő étel salátabár,és desszertekből bőségesen tudott mindenki választani. Az ár? Nos szerintem kedvezményes volt mert 2000 Ft volt fejenként az étel. Az italok ára sem volt rossz.

Legnépszerűbb csomagok Szegeden és környékén
Garden 39 Vendégház
Szent János Üdülőház
Mórahalom
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.23. - 2020.12.31.
Nyugi Tanya
Magyartés
Tisza Sport Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.055 - 17.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
2018.06.11. - 2021.01.01.

Szállodák Szegeden és környékén
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Colosseum Wellness Hotel Szeged
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
Húsvét - teljes előrefizetéssel
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Sziki Vigadó SzegedX