Jam : Átlagos rendezvényház,apró ,de orvosolható hibákkal,viszont k... - Sziki Vigadó Szeged

Sziki Vigadó Szeged értékelése
62. helyezett a 194 szegedi étterem közül

Átlagos rendezvényház,apró ,de orvosolható hibákkal,viszont korrekt ételekkel és személyzettel.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy rendezvény okán jártunk a helyen.Maga az épület belülről szép tágas, tehát nagyobb létszámú rendezvény megtartására simán ajánlható a hely.Amin azonnal javíthatnának a hely megközelítésének elősegítése,jól kihelyezett irányt mutató táblákkal a bekötő úton. Akinek nincs helyi jártassága igen nehezen találja meg a fogadót. Az út bal oldalán található graffitis OSB lap,mint cégér igen hervasztó.Én ezt azonnal lecserélném a cégvezetők helyében. A kertben sok szép virág és növény van.Igaz elég nehezen bejárható a külső tér a sok lépcső,kis út miatt.Az ember jó,ha az orra elé néz,mert hamar orra bukik. Talán itt elmondható ,hogy a kevesebb több lett volna!:-)Tavak, szaletlik,padok,dézsák..Így az egész kicsit kaotikus és giccses összességében.A terem belülről kellemes, a vas rácsos ablakokkal,amik hűvös időben könnyen zárhatóak,igen ötletes megoldás,mert nagy melegben viszont jár a levegő.Ami szintén orvoslásra vár a hely gazdájától a teremben lévő szint különbség megfelelő JELZÉSE (figyelemfelhívó csíkkal a kövezetre ragasztva- vagy ennek kiküszöbölése .Van egy kb 2-3 méteres csempézett rész,ami kb 4 cm-rel magasabb,mint a szőnyegpadlós terem.Nincs jelzés a szint különbségre ,nálunk is többen botladoztak ,illetve volt,aki elesett. Ez nagyon veszélyes és nagyobb baleset is bekövetkezhet.Talán a szőnyegpadlós részt kéne megszüntetni,mert azon táncolni nem nagyon lehet!! Táncparkett! Benne van szóban! De gond is a szőnyegpadló,hiszen bármi kicsöppenhet egy pohárból,egy tálból.Ennek láttuk is nyomát a szőnyegen.:( A környékben nincsenek lakóházak,így bátran szólhat a zene,ez pozitív. Az ételek nagyon finomak voltak,egyetlen kivétel a galuska volt,az elázott.A személyzet korrekt ,készséges és mosolygós volt.Igazi régi bútordarabok,de feldobták a rendezvényt a maguk egyéniségükkel.A rendezvény házban van pár szoba is,ez szintén szimpatikus. Elég egyszerűen, de ízlésesen berendezve. Ami eléggé szokatlan megoldás az a szobákhoz tartozó fürdőben a wc.- k hiánya!Ilyet még nem láttam és meglepett. Van kicsi fürdő,amiben van zuhanyfülke- abszolút rendben volt- kis mosdó, de a wc.-nek nem jutott hely. Ami azért bosszantó,mert csak a közös wc-re lehet kimenni,amit amúgy is használtak az este folyamán a vendégek. Tehát,ha valaki előbb lepihent és mégis ki kellett mennie,akkor mehetett ki pizsamában a folyosóra a vendégek közé.Mondjuk azt meg kell hagyni a puritán wc-k nagyon TISZTÁK VOLTAK végig a rendezvény ideje alatt és reggel is. A takarítónő nagyon jól vizsgázott! A férfi wc két fülkéjére viszont 1-1 riglit azért célszerű lenne felszerelni,hogy nagy dolog esetén azért zárható legyen legalább. Összességében azért jól éreztük magunkat a helyen,köszönjük!

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat: Átlagos
Ár / érték arány: Átlagos

Szeretnéd követni Jam felhasználót?    Igen

6791 Szeged
Vereshomok út

2019. szeptember 16.
Csodálatos helyszín, figyelmes kiszolgálás, rendkívül finom ételek, és profi felszolgálók! Köszönjük a csodálatos napot ennek a kis össze szokott csapatnak, akik mindenre oda figyeltek mig mi buliztunk ezerrel a lakgziban. Mindenkinek csak ajánlani tudom!