zalantal

zalantal adatlapja

Szegeden élek a párommal csodálatos kapcsolatban. Édesapám szakács és cukrász volt. A mesterszakácsi címet 1966-ban kapta meg. A hatvanas években a legendás Gödör étterem és az egyetemi menza főszakácsa volt. Én gyerekkorom óta szeretek és tudok főzni, hiszen volt kitől tanulnom. Jól érzékelek ízeket, fűszereket, összetételeket az egyes ételekben. Szeretem az egyszerű és a különleges ételeket egyaránt. Kedvencem a paprikás krumpli és a hal minden formában. Magamat "ízelemző"-nek nevezném.
Legtöbbször autóval utazom, de mostanában már kerékpárral is szeretek járni. Az esetek többségében párommal, de barátokkal és családi társasággal is szívesen betérünk az éttermekbe esetleg kocsmákba, kávéházakban. Kávézni több helyen is szoktam
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Vízimádó  •  Mindenevő  •  Ízelemző
Regisztráció2014.07.30
Utoljára itt2019.09.25

Kiváló 2014. október 28., kollégákkal járt itt
Remek kis étterem. A munkahelyi csapat egy fárasztó nap után egy kis könnyed lazításra és kelleme ételekre vágyott. Mindenki korrekt módon megkapta. Nagyon korrekt árakon nagyon finom ételeket ettünk. Az adagok is megfelelőek voltak, mindenki jól lakott. Figyelmes kiszolgálás volt és kiemelném a meglepetést, hogy mindenki egy nagyon finom előételt kapott, grátisz.
Kiváló 2014. december 2.a párjával járt itt
Születésnapi vacsorán voltunk november 22. -én szombaton a HBH sörözőben. Egyszerűen remek ételek remek, figyelmes kiszolgálás fogadott minket egyszerűen nem találni fogást rajtuk. Mindenkinek ajánlom aki szeretne jót enni korrekt áron, figyelmes kiszolgálással. A libatepertős előétel egyszerűen frenetikus volt.
Szörnyű 2015. július 14., csoporttal járt itt
A vadételeinek hirdetéseiről ismert vendéglőben jártunk. Borzasztó egy hely. A vadételek ízetlenek, vagy minden egy ízben kapható. Nem tudom ki a főszakács de ezen a napon valami baja lehetett. Ha így marad akkor ki fog ürülni mert enni nem érdemes ide jönni. A pincéreken még látszódott az akarás, de az ételek. . . . .