Szegedi Vadaspark Szeged

Szegedi Vadaspark Szeged
Szegedi Vadaspark SzegedSzegedi Vadaspark Szeged
Szegedi Vadaspark SzegedSzegedi Vadaspark Szeged

Szegedi Vadaspark Szeged bemutatkozása

Magyarország legfiatalabb hagyományos, önkormányzati állatkertje 1989 óta várja látogatóit. Nemcsak a fiatalsága számít különlegesnek, és nem is az a tény, hogy közel 45 hektáron elterülve az ország legnagyobb területű állatkertje, hanem egyedülálló állatgyűjteménye, természetvédelmi és oktatási tevékenysége teszi kiemelkedővé a régióban.

Tisza Hotel Szeged - 2=3 Akció
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Szegedi Vadaspark Szeged vélemények

Kihagyhatatlan 2019. augusztus 16.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom ezt a magas szakmai színvonalú vadasparkot- amelyet már akár állatkertnek is nevezhetünk. Sokféle faj fellelhető itt, kontinensenként. Változatos elhelyezés, jó láthatóság, kielégítő tájékoztató táblák. A szaporaság igen feltűnő, ottjártunkkor is több helyen felhívták a figyelmünket a most született kicsikre. Jól érzik itt magukat az állatok, meg a látogatók is.
Kihagyhatatlan 2018. augusztus 26.a párjával járt itt
Mivel nagy állatbarátok vagyunk, nem is volt kérdés, hogy megnézzük a szegedi vadasparkot. A park hatalmas területen terül el, az állatok kifutói óriásiak, olyannyira, hogy többször hosszas szemlélődés után találtunk rá az ott lakóra. Teljesen természetes körülmények között élnek az állatok az erdő közepén.
Kihagyhatatlan 2017. december 29.a párjával járt itt
Szegeden voltunk. A csodás város megismerésén túl ellátogattunk a vadasparkba. Minden várakozást felülmúlt. Nagyon kellemes és tartalmas délelőttöt töltöttünk az "állatokkal", ahova vissza kell térnünk egyszer jobb időben is. Nagyon tetszett, hogy nagy élettér van az állatoknak, akik egészségesek, a szőrük-bőrük szép, látszik, hogy jól tartottak, gondozottak.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. október 17.barátokkal járt itt
Barátainkkal Szeged felfedezése közben betértünk a Vadasparkba. Előzetesen olvastunk a helyről és cseppet sem csalódtunk. A park könnyed sétával jó pár órát igénybe vesz, imádtuk az egészet. Az állatok jól tápláltak, szépek. . a gondozók barátságosak, szívélyesen válaszoltak a kérdéseinkre.
Szegedi Vadaspark Szeged - Szegedi Vadaspark Szeged - Szegedi Vadaspark Szeged - Szegedi Vadaspark Szeged - Szegedi Vadaspark Szeged - Szegedi Vadaspark Szeged - Szegedi Vadaspark Szeged - Szegedi Vadaspark Szeged -
Kihagyhatatlan 2017. március 17.gyerekekkel járt itt
Szeged város szélén, de könnyen megközelíthető helyen, szép erdős környezetben található ez az állatkert, ami a vidéki hazai állatkertek közül nagyon tetszett. Nem olyan nagy és fajgazdag, mint a nyíregyházi vagy a budapesti, de nagyon szépen kialakított, békés, harmonikus.
Szegedi Vadaspark Szeged - Szegedi Vadaspark Szeged -