Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged ★★★★

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged bemutatkozása

A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához közel, a Tisza partján várja a kikapcsolódásra vágyókat. A légkondicionált szobákon kívül, az extra kényelemre vágyó vendégeknek, a pihenést a jacuzzival és kandallóval felszerelt luxuslakosztályok teszik különlegessé.

A Hunguest Szeged (korábbi Forrás) legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
2025.04.13-ig
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged vélemények

Átlagos 2014. január 7.gyerekekkel járt itt
Sokat gondolkoztam azon amit láttam és tapasztaltam a Hunguest Hotelekkel kapcsolatosan és bíztam, hogy a láncolat ezen tagja talán más lesz mint a többi. Tévedtem. Eddig mindig a „másik nagy hotelben” szálltunk meg, de most az gondoltam kipróbáljuk és ”megcsaljuk” a jó bevált szállodánkat.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - EgyébHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Medence/kertHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Medence/kertHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - EgyébHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - VendéglátásHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - VendéglátásHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Medence/kertHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - VendéglátásHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Belső
Gyenge 2013. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
2013. 08. 06-2013. 08. 09. Ebben az időszakban jártunk itt! Másodszorra voltunk a szállodában! Előzőleg 2010-ben jártunk itt! Ha a két időszakot összehasonlítjuk sajnos elég nagy SZÍNVONALESÉST TAPASZTALTUNK! A szobákban a a konzolra szerelt tv monitor vezetékein vastagon állt a por. A fürdőszobában a wc lefolyó sárga színezetű!
Kiváló 2020. október 16.a párjával járt itt
Fantasztikus 3 napot töltöttünk itt el! Félpanziós ellátással. A svédasztalos reggeli és vacsora változatos volt,bőséges és finom. A személyzet nagyon figyelmes és udvarias volt. A szoba és a fürdőszoba tiszta volt és jól felszerelt. Nagyon tetszett,hogy a fürdőbe közvetlen átjárás volt. Nem volt telt ház így a fürdőben sem volt zsúfoltság (szerencsére).
Kiváló 2014. október 28.gyerekekkel járt itt
9 hónapos kislányunkkal tágas szobát kaptunk de sajnos a porszívózás nem volt valami alapos(hajszálak(sok) voltak a szőnyegen)Az ételek bőségesek és széles választékkal voltak. Mindig volt vad étel és a gyerekeknek külön kis asztalon nekik kedvezőbb ételek. Kedves személyzet.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Szórakozás/Sport
Kiváló 2013. október 8.a párjával járt itt
2013. októberében töltöttünk el pár napot a párommal ebben a szállodában. A szálloda nagyon kellemes, már a hatalmas hall is klassz, a szobák tágasak, csendesek, a személyzet nagyon figyelmes és kedves. A welnes nagyon szuper, a csendes része pedig tényleg igazi felüdülés!
Kiváló 2013. július 1.a párjával járt itt
Nem először jártam itt, idén egy nagyon kellemes Valentin napi programmal ellátott hétvégét töltöttünk itt a párommal. A szálloda hozza a megszokott Hunguest színvonalat, remek konyhával és minden tekintetben kifogástalan kiszolgálással.
Kiváló 2024. február 3.a párjával járt itt
Nagy általánosságban minden tetszett,hasonló minőségű volt,mint Cipruson-Protarasban ( ez ár tényleg 4 csillagos tengerparti minőséget jelent). . . gratulálunk! Amit javasolnánk még "javító szándékkal": A péksütemények szárazak(nem frissek) voltak,az édesek is lehetnének frissebbek!
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) válasza
Tisztelt Gyetvai László Úr!

Köszönjük értékelését és elismerő szavait! Örömünkre szolgál, hogy kellemesen teltek a szállodánkban eltöltött napok. Észrevételeit, javaslatait is köszönettel vettük, azokat továbbítottuk az illetékes kollégáknak.

Szeretettel visszavárjuk Önöket!
2024. február 13., Nóra, Hunguest Szeged (korábbi Forrás)
Kiváló 2023. február 11.a párjával járt itt
2023. 02. 06. -10. közötti időpontban voltam feleségemmel először 5 nap/4 éjszakás turnusban, félpanziós ellátással a Hunguest Hotel Forrás szállodában Szegeden egy akciós ajánlat keretében. A szálloda a mai igényeknek tökéletesen megfelelő, folyamatosan karbantartott mind kívülről, mind belülről.
Kiváló 2022. november 17.kollégákkal járt itt
Hidi vásár idején látogattam el a szállodába, amely nagyon közel volt a programokhoz. Gyalogosan minden elérhető volt és különös hangulatot adott az ott tartózkodáshoz. Az apartman modern, kandallós volt, nagy terasszal, kényelmes ágyakkal. A svédasztalos reggeli kiváló, nagyon nagy választékkal. A csendes wellnesst vettem igénybe, remek volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. augusztus 17.a párjával járt itt
Itt még nem jártunk és szerettük volna kipróbálni a Napfényfürdőt, így a vele összeköttetésben lévő Hungest Hotel Forrást választottuk szállásul. A hotel a városon belül van, ami nagy előny az esti sétáknál, rengeteg szép helyet lehet sétatávolságban meglátogatni.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged a térképen
6726 SzegedSzent-Györgyi Albert u. 16-24.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár