Vén Diófa De Lux Panzió Szeged

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Vén Diófa De Lux Panzió Szeged vélemények

Gyenge 2022. július 11.családjával járt itt
Két éjszakára mentünk. A főépület kívülről lepukkant, belülről rendben lenne. A szobánk sajnos utcára néző volt ami nagyon zajos éjjel is. Az ágyak és a szoba egyébként egész jók voltak, ami a fürdőszobáról nem mondható el. Penészes zuhanyfülke, csöpögő mosdó szifon, melynek következtében reggelre olyan bűz, hogy menekültünk a szobából, mocskos fürdőszoba ajtó.
Kiváló 2019. november 6.a párjával járt itt
Nagyon közel van a központhoz. A szoba,és a fürdőszoba csoda szép volt,kényelmes, ízlésesen berendezett. Minden ragyogott a tisztaságtól. Végtelen kedves a személyzet. A konyha minden igényt kielégítően felszerelt. A reggeli bőséges, választékos volt. Biztosan visszatérünk. Sok helyen voltunk már,de ez az,ahol azt mondtuk, ez csodálatos. Bónuszként, nagyon baráti az ár. Köszönjük szépen!
Kiváló 2017. április 19.a párjával járt itt
Párommal először jártunk Szeged városában, ami nagyon jó választás volt minden szempontból. A szállásunk egyszóval tökéletes volt, mindennel meg voltunk elégedve. Fontos volt számunkra, hogy azok a helyek, ahova szerettünk volna ellátogatni, gyalog is megközelíthető távolságban legyenek, és a Vén Diófa Vendégház ezen a téren is a legjobb volt. Biztos vagyok benne, hogy még visszatérünk egyszer ide. :-)
Kiváló 2017. április 2.a párjával járt itt
Párommal töltöttem el egy teljes, két éjszakás hétvégét Szegeden, ahol a Vén Diófa Vendégházat választottuk. Mivel szeretjük az önállóságot, a különálló apartmanban foglaltunk szállást. Nagyon jó állapotú, igényesen felszerelt épület, a tisztaság hibátlan.
Kiváló 2017. február 20.a párjával járt itt
Februárban voltunk a Vén diófa vendégházban 3 éjszakát. A vendégház központi helyen van. Az állomástól busszal pár perces út, a belváros villamossal két megállóra van. Kedves, mosolygós fiatal személyzet segítőkészségükkel emlékezetessé tették az ott tartózkodásunkat. Szobánk tágas, kényelmes, jól fűtött volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. január 19.a párjával járt itt
A szállás jó helyen van Szegeden,a személyzet nagyon figyelmes és kedves . Az étteremben mindenki szabadon ihat teát és kávét,ez nagyon szép gesztus a helytől. A szállás nagyon igényes és szépen berendezett. Jól éreztük magunkat egy -két dolgot leszámítva. Ami zavaró volt a vékony falak,emiatt a szomszédból minden áthallatszott.
2015. július 19.barátokkal járt itt
A személyzet, készséges,barátságos, nagyon kedves segítő kész volt. A szoba ,fürdőszoba kényelmes, tiszta,a szoba hangulata remek! Köszönjük a kávé lehetőséget nagyon finom volt és hogy korlátlanul fogyaszthattunk! Esetleg egy hűtő jó lett volna a szobában ebben a nagy melegben,de így is jó volt mert a folyosón meg oldható volt!
2014. augusztus 15.a párjával járt itt
A szállás elég jó volt, talán még a szobákba valamilyen szőnyeg elférne az ágyak elé. A személyzet minden téren kifogástalan. A tisztaság talán egy picit lehetett volna jobb. A svédasztalos reggeli nem volt valami választékos. A város központhoz a közelség kárpótolt egy kicsit az előzőek miatt.