8000 Székesfehérvár, M7 autópálya 60. kilométer

V 06:30-20:00
étterem, kávézó - kávéház
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Gösser

M7 Bistro Székesfehérvár bemutatkozása

Az M7 Albapark modern autópálya-étterem a balatoni sztráda fehérvári (60-as) pihenőjében.

Szolgáltatásaink:

Szolgáltatásaink:

Az étteremben:
- légkondicionált vendégtér,
- baba-mama szoba, babaszék,
- mosdó mozgáskorlátozott és idős vendégeink részére,
- zuhanyzó,
- különterem bérlési lehetőség (kb. 20-25 fő részére),
- törzsvendégeknek kedvezmény,
- ingyenes vezeték nélküli internet,
- ingyenes személygépkocsi-parkoló (buszoknak, kamionoknak külön kijelölt hely a pihenőben).

Fizethet:
- készpénzzel,
- bankkártyával,
- PayPass-kártyával,
- SZÉP Kártyával (K&H, MKB, OTP),
- OTP Cafeteria kártyával.

Az autópálya-pihenő szolgáltatásai:

M7 Bistro Székesfehérvár vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 11.
Itt szoktak megéhezni az emberek. A gyerekek idáig bírják pisilés nélkül, az autókba néha benzin kell, az étterem meg már nagyon régóta lapul a benzinkút háta mögött. Kicsit megváltozott a neve, de ugyanaz még most is. Nem olyan szép, mint egy Marché, de nem is olyan drága, sőt! Korrekt kínálat, picit retro hangulat, de van minden, ami egy ebédhez kell, még WC is.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Mihelyt tehetjük újra visszatérünk.Az ételválaszték nagyon rendben volt.A kiszogálás csupán percekben volt mérhető.
Összeségében teljesen elégedettek voltunk.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Csak egy sima menűt szerettünk volna ebédelni.Nos ez nem sikerült,mert csak fél 12-től van menü.A választott étel átlagon aluli volt sajnos,a tepsis burgonya szénné égetve,,ehetetlen.A "pékné módra" husi is jól megsütve,nehogy meg lehessen rágni.
Lehet hogy csak én választottam rosszul,de túl drága volt a minőséghez képes.
Balatonfüred

2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2016. december 19.
A hely tágas, így nem lett tipikus étterem szagunk, a berendezés modern, ízléses, a személyzet pedig nagyon kedves volt. Itt mindenki megtalálja az ízlésének valót: magyaros készételek, rántott vagy grillezett húsok mellett vannak izgalmas zöldséges, tésztás ételek is és persze finom levesek. -minden ízlett, amit választottunk.

2014. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. június 3.
Ha valóban ebédelni szeretnél: gyorsan elkészült, házias, magyaros, és európai konyhának megfelelő ételek, végre saláták is. Kész ételek, és helyszínen készült ízletes étkek egyaránt megtalálhatóak, ár/érték arányban a legjobb:-)
Van választék , és te is kérhetsz, amit szeretnél. Én grill húst ettem, előttem sütötték pillanatok alatt:-)

2013. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
Egy útszéli étteremről nem sok jó véleménye van az embereknek. De szerencsére vannak kivételek,amelyek megváltoztatják a véleményt. Igaz ez jórészt a vezetőnek Sz. Attilának tudható be. A személyes kedvessége,a vendégekkel való kapcsolat tartás és nem utolsó sorban a jó és gyors ellátása egy busszal érkező csoportnak. A kiszolgálás,gyors volt,kultúrált körülmények között.

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár tálcás rendszer, az ételek finomak,a választék széles, a környezet kulturált, tiszta, a személyzet kedves. A hely meglehetősen bababarát. Van külön pelenkázóhelyiség, mindennel ami csak kellhet. Sok kényelmes plusz szolgáltatást nyújtanak az átutazóknak, hivatásos sofőröknek, de nem csak nekik ajánlom. Nem egy klasszikus étterem, de az étel minőségi.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Magyar Király
4 nap/3 éjszaka 29.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, szabadidős játékokkal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.01.
CE Napfény Hotel
1-2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.09.30.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, Reggelivel és fürdőbelépővel., parkolással, WIFI-vel
2018.11.15. - 2019.11.15.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 10.400 - 23.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2019.09.30.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés csokoládéval, egy alkalommal gyertyafényes vacsorával,rózsaszirom dekorációval,fürdőköpeny használattal, parkolással
2018.03.01. - 2018.12.21.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, sütemény és tea fogyasztással, mini wellness részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.22. - 2018.12.28.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.12.01. - 2019.02.28.
Babaház
Bodajk
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.08.31. - 2018.12.21.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Székesfehérvár
Hotel Laroba Székesfehérvár
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Őszi kikapcsolódás a Fried Birtokon (min. 2 éj)
Szerelmesek hétvégéje (min. 2 éj)
Szilveszter

M7 Bistro SzékesfehérvárX