8000 Székesfehérvár, M7 autópálya 60. kilométer

V 06:30-20:00
étterem, kávézó - kávéház
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Gösser

M7 Bistro Székesfehérvár bemutatkozása

Az M7 Albapark modern autópálya-étterem a balatoni sztráda fehérvári (60-as) pihenőjében.

Szolgáltatásaink:

Szolgáltatásaink:

Az étteremben:
- légkondicionált vendégtér,
- baba-mama szoba, babaszék,
- mosdó mozgáskorlátozott és idős vendégeink részére,
- zuhanyzó,
- különterem bérlési lehetőség (kb. 20-25 fő részére),
- törzsvendégeknek kedvezmény,
- ingyenes vezeték nélküli internet,
- ingyenes személygépkocsi-parkoló (buszoknak, kamionoknak külön kijelölt hely a pihenőben).

Fizethet:
- készpénzzel,
- bankkártyával,
- PayPass-kártyával,
- SZÉP Kártyával (K&H, MKB, OTP),
- OTP Cafeteria kártyával.

Az autópálya-pihenő szolgáltatásai:

M7 Bistro Székesfehérvár vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 11.
Itt szoktak megéhezni az emberek. A gyerekek idáig bírják pisilés nélkül, az autókba néha benzin kell, az étterem meg már nagyon régóta lapul a benzinkút háta mögött. Kicsit megváltozott a neve, de ugyanaz még most is. Nem olyan szép, mint egy Marché, de nem is olyan drága, sőt! Korrekt kínálat, picit retro hangulat, de van minden, ami egy ebédhez kell, még WC is.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Mihelyt tehetjük újra visszatérünk.Az ételválaszték nagyon rendben volt.A kiszogálás csupán percekben volt mérhető.
Összeségében teljesen elégedettek voltunk.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Csak egy sima menűt szerettünk volna ebédelni.Nos ez nem sikerült,mert csak fél 12-től van menü.A választott étel átlagon aluli volt sajnos,a tepsis burgonya szénné égetve,,ehetetlen.A "pékné módra" husi is jól megsütve,nehogy meg lehessen rágni.
Lehet hogy csak én választottam rosszul,de túl drága volt a minőséghez képes.

2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2016. december 19.
A hely tágas, így nem lett tipikus étterem szagunk, a berendezés modern, ízléses, a személyzet pedig nagyon kedves volt. Itt mindenki megtalálja az ízlésének valót: magyaros készételek, rántott vagy grillezett húsok mellett vannak izgalmas zöldséges, tésztás ételek is és persze finom levesek. -minden ízlett, amit választottunk.

2014. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. június 3.
Ha valóban ebédelni szeretnél: gyorsan elkészült, házias, magyaros, és európai konyhának megfelelő ételek, végre saláták is. Kész ételek, és helyszínen készült ízletes étkek egyaránt megtalálhatóak, ár/érték arányban a legjobb:-)
Van választék , és te is kérhetsz, amit szeretnél. Én grill húst ettem, előttem sütötték pillanatok alatt:-)

2013. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
Egy útszéli étteremről nem sok jó véleménye van az embereknek. De szerencsére vannak kivételek,amelyek megváltoztatják a véleményt. Igaz ez jórészt a vezetőnek Sz. Attilának tudható be. A személyes kedvessége,a vendégekkel való kapcsolat tartás és nem utolsó sorban a jó és gyors ellátása egy busszal érkező csoportnak. A kiszolgálás,gyors volt,kultúrált körülmények között.

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár tálcás rendszer, az ételek finomak,a választék széles, a környezet kulturált, tiszta, a személyzet kedves. A hely meglehetősen bababarát. Van külön pelenkázóhelyiség, mindennel ami csak kellhet. Sok kényelmes plusz szolgáltatást nyújtanak az átutazóknak, hivatásos sofőröknek, de nem csak nekik ajánlom. Nem egy klasszikus étterem, de az étel minőségi.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Vadászkürt
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.01. - 2020.01.01.
Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 12.416 - 18.560,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, internettel
2019.04.16. - 2019.06.30.
Telekom Hotel
Balatonkenese
9 nap/8 éjszaka 15.323,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.17. - 2020.02.17.
Betekints Wellness & Konferencia Hotel
Veszprém
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.02.17. - 2019.12.31.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.02.17. - 2020.02.17.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.07.07.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.250 - 38.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, parkolással, internettel
2018.06.14. - 2019.12.19.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Zichy Park Hotel Székesfehérvár
Prémium Hotel Panoráma Székesfehérvár
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Kristály Imperial Hotel Székesfehérvár
Tatán várja vendégeit a négycsillagos Kristály Hotel Imperial, mely 1770 óta üzemel elsőként...
Tavaszi Ébredés a Birtokon! (min. 2 éj)
Nemzeti felüdülés (min. 2 éj)
Évindító ajándék (min. 2 éj)

M7 Bistro SzékesfehérvárX