Beeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Beeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2023. augusztus 8.barátokkal járt itt
A magyar sörfőzés minőségelvű megújulásának kezdetét az első kézműves sörfesztiválhoz, a 2010-ben megrendezett Főzdefeszthez szokták kötni.
Beeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - Étel/italBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - Külső képBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - MosdóBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - Külső képBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - BelsőBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - BelsőBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - BelsőBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - Külső képBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - Belső
Kiváló 2022. július 24.barátokkal járt itt
Székesfehérvár belvárosában az egyik csendes macskaköves mellékutcában (nyugis, sétálós kis utca, autós forgalom minimális, talán csak engedéllyel lehet ide behajtani) működő kézműves söröző, talán ez a legszínvonalasabb a városban. 16 sörcsapon kínálnak kézműves söröket. A további dobozos és üveges söröket pedig már meg sem említem.
Beeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - EgyébBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - Külső képBeeráló - Craft Beer Pub Székesfehérvár - Külső kép
Kiváló 2020. július 26.barátokkal járt itt
A Beeralóban tett, két évvel ezelőtti látogatásom óta a hely nem sokat változott, persze ezt nem is vártam el, sőt. A választék nyilván igen, hisz itt rajta tartják ujjukat a magyar minőségi sörvilág ütőerén. Mi ittunk egy pohár Ugar Strohmant, egy pohár Reketye 99 Hopsot, mindkettő csúcs volt, a legjobbak közül való.
Kiváló 2019. május 7.egyedül járt itt
Egy söröző egy forgalmas helyen sikeresélyes vállalkozás. Mind a magyar közönség, mind a turisták hatalmas mennyiséget fogyasztanak éves szinten a nagyipari sörökből, amin az alacsony elállítási és beszerzési költségeknek köszönhetően komoly haszon van, ellentétben a csúcssörökkel, melyeket közkeletűen kézművesnek neveznek, de mivel ezzel a kategóriával van, aki visszaél a legjobbak megalapították két éve a kraft-szövetséget.