Belgian Beer Café - St. Stephan étterem Székesfehérvár

Ez a hely megszűnt!
a 126 székesfehérvári étterem közül
étterem, söröző, vendéglő
Belgian Beer Café - St. Stephan étterem Székesfehérvár
Belgian Beer Café - St. Stephan étterem SzékesfehérvárBelgian Beer Café - St. Stephan étterem Székesfehérvár

Hotel Platán Székesfehérvár - Napi árak
Hotel Platán Székesfehérvár
CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció
Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Belgian Beer Café - St. Stephan étterem Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2015. április 25.családjával járt itt
Szerintem a város egyik leghangulatosabb étterme, annak aki szereti az igényes faburkolatokat a meleg színeket, a retro lámpákat, a nagymama sparheltjét, biztos tetszeni fog. Változatos ételek kreatív megfogalmazásban. Ízletes, pont elegendő adagok, átlagos áron. A személyzet kedves, gyors.
Átlagos 2015. március 10., kollégákkal járt itt
Jónéhányszor jártunk már itt. Elég hullámzó a kiszolgálás, ezért nem tudtam 3 pontnál többet adni rá. Az ételek középszerűek, de ízletesek. Tényleg nem tudok kimagaslóan jót írni, de igazán gáz dolgot sem. Az étterem elhelyezkedése viszont nagyon jó szerintem (belváros viszonylag kevésbé forgalmas pontja).
2013. december 17.gyerekekkel járt itt
Fehérváron a kedvenc helyem, sokat ettem már itt. Hangulatos utcácskában található meg az étterem, mely már a belvárosi része. Minőségében megállná helyét Magyarország sok helyén. Bő ételválaszték, jó hangulat, kedvesség jellemzi, Ízletes, bőséges és nagyon kedves a kiszolgálás. Rosszat még sose ettem, minden kiváló volt.
Belgian Beer Café - St. Stephan étterem Székesfehérvár - Étel/italBelgian Beer Café - St. Stephan étterem Székesfehérvár - Külső képBelgian Beer Café - St. Stephan étterem Székesfehérvár - Külső képBelgian Beer Café - St. Stephan étterem Székesfehérvár - Külső kép