fischi

fischi adatlapja

Regisztráció2015.04.18
Utoljára itt2022.12.26

Kiváló 2015. július 1.a párjával járt itt
Amikor megérkeztünk az étteremhez kicsit megijedtünk, mert rajtunk kívül senki nem volt a több hektáros területen. Mikor a recepción megtudtuk, hogy jelenleg is üzemel az étterem, végigmentünk azon a régi parasztházon, ahol az étterem működik. Csodálatos látvány fogadott minket, mely visszaidézi a paraszti kultúra hangulatát.
Kiváló 2015. július 1.a párjával járt itt
Kőszegi tartózkodásunk alatt 2X is megfordultunk az étteremben, mert az ételek rendkívül ízletesek, életem egyik legjobb pizzáját ettem itt - vékony tészta, minőségi alapanyagok a feltéteknél. Nagyon nagy a választék, a desszertek is isteniek. A kiszolgálás gyors, udvarias. A hely ízlésesen berendezett, nagyon hangulatos a hátsó udvar.
2015. július 1.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves és segítőkész, mosolygós, a környéken igénybe vehető kedvezményekről azonnal tájékoztatott minket. A szoba tiszta, az ágy kényelmes és hatalmas, az ágyneműnek napok után is friss, kellemes illata van - imádtam. A szálloda nagyon jó helyen van, de nyáron gondot jelenthet az, ha nyitott ablaknál akarnak aludni az utca/tér zaja beszűrődhet.