igen, itt már jártam

igen, itt már jártam adatlapja

Regisztráció2015.03.08
Utoljára itt2015.03.24

2015. március 20.barátokkal járt itt
Az elmúlt néhány évben jópár alkalommal kíséreltünk meg itt enni. Nem mindig sikerrel, mert szinte folyamatosan teltházzal üzemelnek tavasztól őszig. A felszolgálók gyorsak, ehhez képest is udvariasak. Az ételek közül kedvencem a haltöpörtyű, és a hatalmas bécsi szelet. A tiszai halászléjük is finom (bár én bajai párti vagyok).
Kiváló 2015. március 20.barátokkal járt itt
Sopron főterén található egy pincében. Talán elriasztó, hogy egy talponálló részen kell átmenni az étteremrészhez, de sosem volt baj. Az étterem jórészt az egyetemistákra van ráállva, ezért árban nagyon barátságos. Ételeik a hagyományos konyhát képviselik, de nagyon ízletesen vannak elkészítve.
2015. március 8.barátokkal járt itt
A nyitás időszakában voltunk, látszott, mindenki izgult, mennyire jön be a hely a fehérváriaknak. Minden foglalt volt, de kerítettek nekünk helyet, azzal a kikötéssel, hogy meddig maradhatunk. A kiszolgálás jó volt, a dr pepperes burger nagyon finom. A háromfogásos menü mindenkinek ízlett (aki azt ette).