Dos Puertas Székesfehérvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Dos Puertas Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2017. augusztus 10.barátokkal járt itt
Ár érték arány szuper, az adagok nagyok, a kiszolgálás kedves, szuper zene és a guacamolejuk fenséges. Az étterem hangulata/design-ja tökéletes. Az étlapot elnézve van még pár dolog amit mindenképpen kipróbálunk majd. Ottlétünkkor éppen élőzene volt ami különösen emelte a hely hangulatát. Nagy a tisztaság. Csak ajánlani tudom. Mi mindenképpen visszajövünk még.
Gyenge 2016. november 20.gyerekekkel járt itt
Családdal talált a déli harangszó éppen Székesfehérvár belvárosában. Mivel minden helye elég kihaltnak tűnt, és a plaza sem kecsegtetett semmi jóval, a sétány érdekesnek tűnő mexikóijába tévedtünk be. Egy idősebb pár iszogatott a helyiségben, ami már jó pontnak számított (összehasonlítva a többi versenyzővel, még mindig itt ültek a legtöbben).
Gyenge 2014. december 29. járt itt
Az étel íze nem volt rossz, csak a mennyisége nagyon kevés és ahhoz képest elég drága volt. Ha valaki jól akar lakni, legalább 3 adagot rendeljen, vagy rendeljen mellé desszertet is :) bár azt sem túlozzák el. A kiszolgálás lassú volt egy kicsit. Amúgy maga a hely hangulatos. Az elrendezés is ötletes volt.
Átlagos 2014. augusztus 12.barátokkal járt itt
Mexikói ételeket kínál az étterem, azonban elég messze vannak a hagyomásnyos, autentikus dél-amerikai ízektől. Finom volt amit ettünk végülis, de sokkal különlegesebbre számítottam. Burritost ettünk és desszertet, összeségében átlagos-jó volt. A hely hangulata jó, a teraszon ettünk, de bent is voltunk. A női mosdó kritikán aluli.
Szörnyű 2014. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Nagy csalódás volt az étterem, mert nagyon vártuk, hogy megkóstoljuk, de úgy nézett ki az étterem, mint egy raktár, elől volt a felmosórongy, stb. A kiszolgálás lassú volt, nem azt hozták ki, amit kértünk, ráadásul hideg volt és rágós, és még meg is akarták magyarázni, hogy miért én értem félre. Nem ajánlom senkinek.