flygirl01

flygirl01 adatlapja

Regisztráció2014.08.06
Utoljára itt2016.03.22

2014. augusztus 6. járt itt
Maga a hely igényes, szépen kialakított, látszik, hogy adnak a részletekre. Mi pizzát ettünk itt és nem igazán voltunk megelégedve vele. Nem volt jól átsütve, kevés feltét és fura paradicsomszósz volt rajta. Úgy hirdetik, hogy "olaszos" meg "kövönsütött". . . Hát az olaszoknak azért ez még mindig jobban megy :) indokolatlanul drága is volt szerintem.
Átlagos 2015. május 1.a párjával járt itt
A varosban setalva a nyaralas elso estejen ugy gondoltuk,kiprobaljuk az ettermet. Hangulatos pincehelyiseg,de egyaltalan nem odaillo zene szolt. (Csarda hangulat,modern pop-rock zenevel. . . erdekes parositas) Nagy adagokat kaptunk, nagyobbreszt finomak voltak az etelek. A kortes etel helyett azonban almasat szolgaltak fel,mindenfele elozetes jelzes nelkul.
Kiváló 2014. augusztus 6. járt itt
Nagyon szép helyen van, a belváros szökőkútakkal szegélyezett részén. Nyáron a teraszról jó a kilátás, de bent is igényes a kialakítás. Az ételek finomak voltak, nagy adagokat szolgáltak fel jó áron. Többször ettünk itt a nyaralás alkalmával, mindig nagyon udvarias, precíz volt a kiszolgálás, látszik, hogy a pincérek nem ma kezdték.