Dreamburger Székesfehérvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Dreamburger Székesfehérvár vélemények

Gyenge 2018. augusztus 28.a párjával járt itt
Régen, mikor még egy icipici helyen kezdték, akkor voltam ott először. Igaz, örültünk, ha le tudtunk ülni, viszont az ételek kárpótoltak mindenért. Szaftos hús, hatalmas adag, saját ízlésre szabva. Egy szóval tökéletes. Legközelebb akkor voltunk, mikor már átköltöztek a nagyobb üzletbe. Megörültem neki, és ismét elmentünk.
Kiváló 2017. szeptember 23.a párjával járt itt
Egyetlen egy dolgot kellene bevezetni, kártyával fizetést megoldhatóvá tenni (bankkártya és szép kártyák): csak készpénzes fizetés elérhető. Amúgy tök jó hely!!
Kiváló 2016. január 26.barátokkal járt itt
Székesfehérvárra gyakran járunk, ezért is örültünk, amikor kiderült, hogy lesz egy hamburgeres a városban. Én a világhírű hamburgert nem szeretem, ezért sokáig így vélekedtem más hamburgerről is. A barátaim beszéltek rá, hogy próbáljuk ki, így adtam egy esélyt a Dreamburgernek. A csapat gyors és nagyon kedves,szerintem az adagok méretével és ízével sem gond. Nem mondom, hogy minden héten erre vágyok, de néha-néha jól esik.
Dreamburger Székesfehérvár - Étel/ital
Kiváló 2015. február 9.barátokkal járt itt
Nagyon finom ételek , jó kiszolgálás , gyors kiszállítás. Csak szívből tudom ajánlani mindenkinek.Kedves kiszolgálók, ha házhoz szállítás kértem akkor is olyan volt az étel mintha ott ettem volna, friss, ropogós , meleg. Bátran ajánlanám bárkinek. Fűszeres hasábburgonyájuk egyszerűen mennyei.
Átlagos 2014. július 15.barátokkal járt itt
Nagyon orultunk, h vegre nyilt egy hambis a varosban, de latogatasunk utan lelekesedesunk alabbhagyott. . . A szemelyzet kedves volt es rugalmas, de a hamburger kozel sem tokeletes. Sima szezammagos zsemlevel kertem, mert ugy iteltem meg, h a retro bucival borulnanak az aranyok. Latvanyra gusztusos es nagy adag. De mihelyst a kezembe vettem az elso reakciom, h hideg a buci.