Greek Taverna Görög Étterem Székesfehérvár

3,2
a 126 székesfehérvári étterem közül
étterem, gyorsétterem, ételbár, vendéglő
Greek Taverna Görög Étterem Székesfehérvár
Greek Taverna Görög Étterem SzékesfehérvárGreek Taverna Görög Étterem Székesfehérvár

Hotel Platán Székesfehérvár - Pihentető napok Székesfehérváron fürdőbelépővel
Pihentető napok Székesfehérváron fürdőbelépővel
Hotel Platán Székesfehérvár
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Greek Taverna Görög Étterem Székesfehérvár vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Gyenge 2019. augusztus 22.a párjával járt itt
Görögtálat rendeltem. Semmi sem volt jó benne: a hús kérgesre égett, egy részét ki kellett dobni, mert szétrághatatlan volt, a görögsalátában szinte csak uborka volt, kevés paradicsommal, az olajbogyótartalom kb. két negyed darab(! ), a fetasajt ugyanennyi! Ráadásul a hús és saláta egyaránt íztelen, sótlan volt.
Átlagos 2018. július 21.a párjával járt itt
Éhesen egy plzában, görög éttermere bukkantunk. . . Speciális görög ételt választotunk . . tálca, sorba állás- muszaka lett az étel. . A műanyag éles késsel igazán alig lehet elvágni az ételt. . . . Az azstalok tiszták. . Az étel igazán finom volt, izesitése is speciális volt. .
Egyébként egy hgypomáynos plaza éttermről van szó, semmi extra. . .
2016. november 19.egyedül járt itt
Már messziről feltűnik, hogy egyszerre két forgónyárson is pirul a gyros. Dícséret illeti a személyzetet, hogy ilyen szépen tudnak tálalni. Erre azt hiszem a legjobb példa a máglyarakás, melynek tetejét stílusosan narancsszeletekkel díszítik. Nagy sikerű a "zabos palacsinta" nevű reformételük.
Greek Taverna Görög Étterem Székesfehérvár - Étel/italGreek Taverna Görög Étterem Székesfehérvár - Étel/italGreek Taverna Görög Étterem Székesfehérvár - BelsőGreek Taverna Görög Étterem Székesfehérvár - BelsőGreek Taverna Görög Étterem Székesfehérvár - Étel/ital