Marxim Pizzéria Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Megyeház köz 15.

Marxim Pizzéria Székesfehérvár a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
A Marximba nem is annyira a(z újra)tesztelési vágy vitt, mint a virtus. Buszra vártunk jóbarátommal, s azt tárgyaltuk, hogy beleférne-e még egy hely az időbe. Jómagam 9 perccel a busz indulása előtt úgy véltem, hogy még igen. Úgyhogy sprinteltem a Marximba, ittam egy kis Unicumot, majd irány vissza. Még vártunk is pár percet a buszon.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 10.
A Marxim a kedvenc helyeim egyike volt a kilencvenes években, az alapító tulajdonost, a délvidéki származású Zvitkó Zoltán is ismertem. Az ő nevéről mára már nem hallottak a fehérvári egységben, de ez nem szegte kedvemet. A Marximot anno a kommunizmusból való gúnyűzés hívta életre a kilencvenes évek elején, 1994 után kapott a hely egy masszív kormányellenes élt is, akkor alakult meg ugye az MSZP-SZDSZ koalíció.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 2.
szerintem itt kapható a város legjobb pizzája, hihetetlen finom a tészta is, és a feltétek is. A kiszolgálás hagy némi kívánnivalót maga után, de meg lehet szokni. Romkocsma jellegű belső kialakítás, vörös csillagok, stb. igazán érdekes. Nyáron a kerthelyiség szuper, a várfal mellett ülhetünk le, a parkban. A lepények is finomak,és a pizzához külön szósz is jár.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 29.
Igazi piros csillagos romkocsma, jó hangulattal, isteni gazdag feltétes, finom tésztájú pizzával! Szolid árakkal a belvárosban! Lassan 5 éve törzsvendég vagyok, még sosem csalódtam!

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Törzsvendégek vagyunk már a helyen, ami érthető mert itt lehet a legjobb pizzákat enni. A hely szellemiségét kicsit kell szokni, de hamar meg lehet barátkozni vele. A kiszolgálás gyors, a pizzákon gazdag és ízletes a feltét, amihez spéci szószt is adnak, és mindezt nagyon kedvező áron. :)

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 28.
Egyszerűen berendezett pizzéria, amiben még sosem csalódtunk. Gyors, udvarias kiszolgálás, finom pizzák és lepények, elfogadható, mérsékelt árak. Nyáron kerthelység is van, a történelmi várfal mellett. Két, háromféle csapolt sör, de ha valaki teára vagy reggeli italra vágyik, az is megtalálja a számítását. Talán, ha a TV helyett valami halkabb zene szólna, mégjobb lenne.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.30. - 2021.01.01.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 31.233,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.02.21. - 2020.08.30.
Hotel Blaha Lujza
2021.08.05. - 2020.08.05.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3-5 éjszaka 10.360,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső túrával, bowlingpálya használattal, ajándék pólóval
2020.01.07. - 2020.12.31.
My Lake Hotel
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna használattal, internet elérhetőséggel
2020.07.18. - 2020.08.30.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 9.857,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.09.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
Hotel Wellamarin Székesfehérvár
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
WELLASixties Dj-vel kísért gálavacsora (min. 2 éj)

Marxim Pizzéria SzékesfehérvárX