Semiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár

4,7
a 126 székesfehérvári étterem közül
Semiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár
Semiramis Kávézó és Teázó SzékesfehérvárSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár

Hotel Platán Székesfehérvár - Pihentető napok Székesfehérváron fürdőbelépővel
Pihentető napok Székesfehérváron fürdőbelépővel
Hotel Platán Székesfehérvár
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Semiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2022. november 9. járt itt
Központi helyen, a Piac téren lévő hangulatos és színvonalas kávézó az autóbusz pályaudvar mögött, a Szent Gellért Hotel földszintjén. A kávézó az utca feőli bejáraton és a hotel lobby felől is megközelíthető (szállóvendégek esetén). A bejárat előtt több asztalos teraszt is kitelepítettek, de a hideg, nyirkos időjárás elől a vendégek többsége inkább a melegbe húzódott be.
Semiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - Külső képSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - BelsőSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - BelsőSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - MosdóSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - MosdóSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - BelsőSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - Étel/italSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - Étel/italSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - Étel/italSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - BelsőSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - BelsőSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - Étlap/itallapSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - BelsőSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - Külső képSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - BelsőSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - BelsőSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - Külső kép
2016. június 3.barátokkal járt itt
Akármikor megyek, mindig mosolyogva fogadnak. Kellemes, barátságos a hely, jó társasággal vidáman eltöltött perceket használunk ki egy finom, szépen elkészített kávé mellett. :))))
Télen, nyáron jó itt lenni, csábítóak a finom illatok, a felszolgálok kedvesek, mindig van egy kedves szavuk, imádom a "napi ajánlatukat ".
Kiváló 2016. február 21.barátokkal járt itt
Bármikor mehetek, kedvesen köszönnek, a kv-süti kifigástalan.Ügyelnek a tisztaságra, ugyanakkor őrzik a hely melegségét.
Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2016. január 3.gyerekekkel járt itt
Egy baratnom ajanlotta a helyet meg nyaron, es az akkori nagyon pozitiv velemeny utan valasztottam most is egy csaladi osszejovetelre. Miutan tobb etelallergias es specialis dietara szorulo csaladtag volt a jelenlevok kozott, nagyon nagy orom volt latni mindenki elegedettseget, mert minden igenynek megfelelt.
Kiváló 2015. október 8.egyedül járt itt
A Semiramis kávézó a Szent Gellért hotelhez tartozik, a jelek szerint, ennek megfelelően színvonalas, jó ízléssel berendezett hely. Kínálnak mindenféle különleges teát, bíztató süteményeket, de mivel épp egy negyed órával korábban ettem egy sütit, ezt ezúttal kihagytam, egy presszót kértem, ami rendben volt.
Semiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - BelsőSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - BelsőSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - Étel/italSemiramis Kávézó és Teázó Székesfehérvár - Étlap/itallap