Vár Étterem & Pizzéria Székesfehérvár

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Vár Étterem & Pizzéria Székesfehérvár vélemények

Szörnyű 2015. október 11.gyerekekkel járt itt
Borzalmas,még nem jártam olyan étteremben ahol a pincér nem tudja megjegyezni mit kért a vendég. A tulaj igaz kedvesen jött oda hozzánk,hogy majd Ő felveszi az ételrendelés akkor biztos meglesz minden,ennek ellenére ez nem így történt. Azért közölte velünk,hogy Ő a szakács és mindent Ő főz.
Szörnyű 2015. augusztus 23.barátokkal járt itt
Nagyon jó helyen található az étterem ezért nem értem hogy mért olyanok dolgoznak itt akik nem értenek hozzá... A pincér rövidnadrágba és papucsban "szolgált ki". Több féle ételt ettünk de mindegyik tocsogott az olajban. Nem szívesen ajánlom senkinek.
Szörnyű 2015. május 25.a párjával járt itt
Én még ennyit rendelésre nem vártam! Hihetetlen, hogy egy vállalkozás ennyire a saját bevételének ellensége legyen, hogy egy ilyen csinos, és jó adottságokkal rendelkező éttermet ilyen minősíthetetlen színvonalon üzemeltet! Ottjártunk alatt, legalább 10 éhes társaság adta fel a reménytelen küzdelmet, hogy el tudja költeni a pénzét, és távozott inkább éhesen, és csalódottan.
Szörnyű 2015. május 17.barátokkal járt itt
Rántott camembert áfonyalekvárral: Mirelit rántott camembert, olcsó krokett, felismerhetetlen áfonyalekvár. Sonka-Gombás pizza: Mirelit pizzatészta, kissé odaégetve, kiszárítva, apróra darabolt, sonkának látszó száraz darabkák, konzerv gomba és minimális sajt. Csapolt Pilser Urquelle: Teljesen színtelen, kissé ízetlen, egyáltalán nem a megszokott minőség.
Szörnyű 2014. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Aznap egy rendezvény volt a városban, a főtéren rengeteg ember, mi úgy gondoltuk inkább csendesebb helyen ebédelnénk. Itt a Bory várral szemben parkolni is lehet, nincsenek is sokan, kb 4 asztalnál ültek. Ki volt írva az utcán a menü, gondoltuk eszünk menüt. Leültünk. A pincér sehol, a többiek sem esznek. Furcsállottam.
2014. április 24.a párjával járt itt
Kedves fogadás, nagyon finom ételek, udvarias kiszolgálás, elfogadható árak, ragyogó tisztaság. Tömören így tudnám jellemezni azt a kellemes egy-két órát, amit az étteremben töltöttem férjemmel és barátnőmmel. A becsületességet külön ki kell emelnem, mert ott felejtettem a fényképezőgépemet és a sálamat.
2014. március 22.a párjával járt itt
Sziasztok 2013. 07. 17. -én volt az esküvőnk és itt volt a lagzi s. t. b. Minden jó volt azt kivéve hogy az érkezésünkkor a tulaj totál részeg volt,bele kötött a vendégekbe köpködött s. t. b. Szóval nem igazán ajánlom senkinek. Távozáskor még az Ő fogyasztását is ki akarta számlázni nekünk.
Szörnyű 2013. december 2. járt itt
Megdöbbenésemre a roston sült hal belül nyers volt. Szóltam a pincérnek, aki nem is tűnt meglepettnek. Abban bíztam, hogy felajánlják, hogy válasszak másik ételt vagy hogy legalább egy új szelet halat fognak megsütni. Vagy neadjisten engedményt kapok az árból. De nem: ugyanazt a halszeletet hozták ki, csak bedobták kicsit még a serpenyőbe.
2013. november 8.gyerekekkel járt itt
Kedves családias kiszolgálás. Az ételek mennyisége és minősége is jó volt. Viszont a desszert lehetett volna egy kicsit több :) A kiszolgálás kicsit akadozott, de a felszolgálók kedvessége kárpótolt minket :)
Mindenkinek tudom ajánlani, aki a Bory várat meglátogatja. A várral szenben található az étterem, jó idő esetén kint a teraszon is lehet enni-inni.
Vár Étterem & Pizzéria Székesfehérvár - Egyéb