Vár Étterem & Pizzéria Székesfehérvár

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Vár Étterem & Pizzéria Székesfehérvár vélemények

Szörnyű 2016. szeptember 5.a párjával járt itt
Az ember azt gondolná, hogy 2016-ban ilyen nincs, de mégis van! Sokat kirándulunk a párommal és az utazásaink előtt szinte mindig megnézzük, hogy milyen éttermek találhatók az adott helyen. Most NEM ezt tettük bíztunk abban, hogy a Bory várral szemben (amely egyébként nagyon sok látogatót vonz) egy minimális színvonal biztosított.
Szörnyű 2016. március 20.a párjával járt itt
Sajnálatos módon csak az itt elfogyasztott ételköltemények után olvastuk a kommenteket, így ma betértünk, mert tényleg nagyon közel fekszik a Bory-várhoz, kézenfekvőnek tűnt, hogy kirándulásunkat itt szakítsuk meg egy gyors ebéddel. Kezdetnek kérdeztem, hogy van-e menü ajánlatuk, a [moderálva - a szerk.
Szörnyű 2014. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Aznap egy rendezvény volt a városban, a főtéren rengeteg ember, mi úgy gondoltuk inkább csendesebb helyen ebédelnénk. Itt a Bory várral szemben parkolni is lehet, nincsenek is sokan, kb 4 asztalnál ültek. Ki volt írva az utcán a menü, gondoltuk eszünk menüt. Leültünk. A pincér sehol, a többiek sem esznek. Furcsállottam.
Szörnyű 2018. június 18., kollégákkal járt itt
Szombaton a céges csapatépítőnk után amit a Bory-várban tartottunk, betértünk a Vár étterembe ebédelni, ahol már "vártak" minket, mivel a program szervezőnk előre leegyeztette az időpontot, a létszámot és az általuk felkínált menü lehetőség szerinti étel igényeket is.
Szörnyű 2016. szeptember 14.családjával járt itt
Megfordultam pár helyen ,de én még ilyent nem láttam. . . . Több,mint egy órát vártunk az ételre pedig senki sem volt ott. A férjem étele félig volt kész. . . biztos nem volt idejük az összes húst felgöngyölniük. Az enyém viszont pulykamell volt libamájjal töltve amiben persze csirkemáj volt. Szóvá is tettem,de nem igazán foglalkoztak vele.
Szörnyű 2016. szeptember 9., csoporttal járt itt
20 fős csoprttal jàrtam itt. A csoport több mint fele halàszlére szavazott,ezért ezt az éttermet választottuk. Én gyrost rendeltem. Kezdeném a sörrel,ami hab nélkül került az asztalra. Utána tudtam meg hogy dobozos sört adnak csapoltnak. . . . Nos az étel? ? ? A hallé langyos,savanyú volt. A gyros? ?
Szörnyű 2015. május 25.a párjával járt itt
Én még ennyit rendelésre nem vártam! Hihetetlen, hogy egy vállalkozás ennyire a saját bevételének ellensége legyen, hogy egy ilyen csinos, és jó adottságokkal rendelkező éttermet ilyen minősíthetetlen színvonalon üzemeltet! Ottjártunk alatt, legalább 10 éhes társaság adta fel a reménytelen küzdelmet, hogy el tudja költeni a pénzét, és távozott inkább éhesen, és csalódottan.
Szörnyű 2015. május 17.barátokkal járt itt
Rántott camembert áfonyalekvárral: Mirelit rántott camembert, olcsó krokett, felismerhetetlen áfonyalekvár. Sonka-Gombás pizza: Mirelit pizzatészta, kissé odaégetve, kiszárítva, apróra darabolt, sonkának látszó száraz darabkák, konzerv gomba és minimális sajt. Csapolt Pilser Urquelle: Teljesen színtelen, kissé ízetlen, egyáltalán nem a megszokott minőség.
Szörnyű 2016. május 16., csoporttal járt itt
A pincér már 10 fős csoportunkat meglátva pánikba esett, hogy ennyi emberre ők nincsenek felkészülve. Sajtos csirkemellet rendeltem zöldségkörettel és hercegnő burgonyával. A csirkemell 4 db kb 1x4 cm-es csíkból állt, mely legalább másodszor volt átsütve, olyan kemény, száraz volt, elvágni is alig lehetett.
Szörnyű 2016. május 2. járt itt
Mint sokan mások, a vár megtekintése után próbáltunk ebédelni egyet a helyen . . . sikertelenül. . . A kinti részen található bútorok igen viseletesek voltak. Ezen túl is teszi az ember magát, de azért nem nagy költség a műanyag székeket lecserélni és máris jobb az első benyomás. A pincérek megjelenése szintén nem volt valami bizalomgerjesztő.