Mujkó szobor Székesfehérvár

Mujkó szobor Székesfehérvár
Mujkó szobor SzékesfehérvárMujkó szobor Székesfehérvár
Mujkó szobor SzékesfehérvárMujkó szobor Székesfehérvár

Mujkó szobor Székesfehérvár bemutatkozása

Mujkó egy udvari bolond, melyet 2007 májusában állítottak. Az alkotója Kocsis Balázs szobrászművész.

Hotel Platán Székesfehérvár - Napi árak
Hotel Platán Székesfehérvár
CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció
Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Mujkó szobor Székesfehérvár vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 706 városban járt márFelfedező - 2282 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44026 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. december 8.egyedül járt itt
Az is bravúros, amit ez a szobor csinál, meg az is egy bravúr, hogy elkészítették és iderakták. Rendkívül szellemes, ahogy két sarkot összeköt az óvárosban, és pazar, ahogy egyensúlyoz a zászlós rudjával, és azt hiszed, hogy a fejedre zuhan. . . ha ZigZag nem szól, talán észre sem veszem, mert elmentem mellette, fel kell nézni, ott keresni.
Mujkó szobor Székesfehérvár - EgyébMujkó szobor Székesfehérvár - Külső képMujkó szobor Székesfehérvár - Külső képMujkó szobor Székesfehérvár - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. december 1. járt itt
Egy igazán különleges szobor Székesfehérvár belvárosában, a Romkert és az Országalma közelében. A csörgősipkás bohóc légtornász egy drótkötélen egyensúlyoz a barokk polgárházak övezte kis utca felett. Jobb mutatóujjával talányosan az ége felé mutat. Azért ezt még gondoljuk át még egyszer! Talán erre inti a meggondolatlan járókelőket.
Mujkó szobor Székesfehérvár - Külső képMujkó szobor Székesfehérvár - Külső képMujkó szobor Székesfehérvár - Külső kép