Garay ÉlményPince Szekszárd

Takler Kúria Szekszárd
Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Garay ÉlményPince Szekszárd vélemények

Kiváló 2020. október 9.a párjával járt itt
Nagyon jó rengeteg bor választék kiszolgálás elfogadható volt csak ajálni tudom
mindenkinek tisztaság is megfelelő volt
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2019. április 26.barátokkal járt itt
Szekszárdi híresség a Garay Élménypince. Egy deci borral a kézben végig sétálhatunk a kiállításnak berendezett pincében. A szőlő termesztés kezdetétől a bor készítéséig mindent bemutatnak. Tájékoztatást kaphatunk, hogy milyen ételhez milyen bor dukál. Illatmintákat is vehetünk. Sajnálatos, hogy ebédelni nem lehet ott, pedig nagyon hangulatos pince.
Garay ÉlményPince Szekszárd - Külső képGaray ÉlményPince Szekszárd - EgyébGaray ÉlményPince Szekszárd - Belső
2015. október 2.barátokkal járt itt
Minden bortermelő városban kellene legyen egy ehhez hasonló borozó. (Van, ahol működik is hasonló, például Egerben az Egri Bikavér borozó, de elkelne egy Tokajban, ott az Első Mádi Borház tölt be hasonló szerepet, de az mégsem Tokajban van, elkelne egy Soltvadkerten s még sorolhatnám.
Garay ÉlményPince Szekszárd - BelsőGaray ÉlményPince Szekszárd - Étlap/itallapGaray ÉlményPince Szekszárd - BelsőGaray ÉlményPince Szekszárd - Külső kép