Trattoria da Matteo Szekszárd
7100 Szekszárd, Nefelejcs köz 3-5.

Trattoria da Matteo Szekszárd a térképen

Szállások Szekszárd városában
Wellness csomagok Szekszárd városában

Trattoria da Matteo Szekszárd vélemények

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Nagyon korrekt, gyors a kiszolgálás, kedvesek a pincérek. Minden étel friss, kiváló minőségű! Kedvenc helyünk a családdal. Matteot nagyon kedveljük, mindig mindenkihez van egy-egy kedves, vicces szava! Eddig még soha nem csalódtunk. . . Érdemes időben asztalt foglalni, különben nincs hely, de ez is az étterem kiváló minőségét jelzi.
Salgótarján

2017. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. október 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Fenntartásaim vannak az olasz ételekkel, a sok slágergyanús tésztaféleséggel kapcsolatban. Nem fűlött hozzá a fogunk, de rábeszéltek minket, hogy mégis jó lesz ez a vendéglő. Hogy jó e? Szuper! Gyors, precíz kiszolgálás, korrekt vendégvárás jellemzi az éttermet. Friss alapanyagokból, nem sablonos, változatos, ízletes csemegéket kaphatunk itt az asztalra.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Varázslatos ízek meleg otthonos hangulat, mindenkinek csak ajánlani tudom :)
Mindig kedvesen fogadnak. Szekszárd leghangulatosabb helye ahol nem tudok mellé nyúlni a választással. Isteni a panna cotta, ami mára az egyik kedvenc desszertem lett. Szívesen járunk ide a párommal, hiszen minden alkalomra tökéletes, akár télen akár nyáron, hiszem a benti helyiség mellett a teraszon is van lehetőség egy kellemes vacsora elfogyasztására.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Éppen tegnap jártam ott. Ismét nem csalódtam !! Kitűnő ízek . Sok ember ! Közvetlen pincérek . Remek arcok a vendégek közt . Sok-sok ismerős . Szép gusztusos teríték.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 2.
Barátságos fogadtatás. Elképesztően finom ételek. A tengeri ételek fantasztikusan. Kutyabarát.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 6.
Nagyon szeretem. Mindig kedvesen fogadnak. Matteo remek vendéglátó. Mindig van egy-két kedves szava hozzánk. Autentikus olasz ízek. Széles pizza és tészta választék. Családom főleg a pizza miatt szereti, de az én abszolút kedvencem itt a lasagne. Mindent visz! Már gluténmentes opciók is vannak és házhozszállítás is. Érdemes asztalt foglalni, mert igen népszerű.

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 5.
A finom ételek mellett a kiszolgálás is színvonalas, családias a hangulat. Kedvenc éttermem, a családommal szívesen látogatjuk.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 5.
A Matteo da Trattoria egy kellemes, családias étterem. Szekszárd egy félreeső, nyugodt kis utcájában található, ahol csak a két étterem adja a forgalmat. Mégis közel van a városközponthoz, mi a sétát simán bevállaljuk egy ebédért és a szívélyes kiszolgálásért. Fantasztikus olasz ételeket ettem itt, olyasmit is, amit eddig nem mertem megkóstolni, és nagyon tetszik, hogy mindig van valami kis újdonság.

Legnépszerűbb csomagok Szekszárdon és környékén
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2019.10.31.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 5.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szaunahasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.16. - 2019.05.31.
Ponty Poronty Vendégház
Nagybaracska
4 nap/3 éjszaka 26.633,- Ft/család/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, sportpálya és játszótér használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.08.31.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, családosoknak gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.17. - 2019.12.23.
Hotel Palatinus
Pécs
3 nap/2 éjszaka 6.525 - 11.025,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
2019.02.14. - 2020.05.31.
Marilyn City Center Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.04.20.
Puchner Kastélyszálló
Bikal
2-3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsora ideje alatt korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.03.31. - 2019.06.30.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2020.04.20.
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.15. - 2019.08.31.

Szállodák Szekszárd környékén
Zichy Park Hotel Szekszárd
Tókert Fogadó Szekszárd
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Kalocsa wellness (min. 2 éj)
Egész évben birtok élmény, ajándék masszázskuponnal (min. 2 éj)
Aktív nyári pihenés a Mecsekben (min. 3 éj)

Trattoria da Matteo SzekszárdX