Trattoria da Matteo Szekszárd
7100 Szekszárd, Nefelejcs köz 3-5.

Trattoria da Matteo Szekszárd a térképen

Trattoria da Matteo Szekszárd vélemények

Salgótarján

2017. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. október 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Fenntartásaim vannak az olasz ételekkel, a sok slágergyanús tésztaféleséggel kapcsolatban. Nem fűlött hozzá a fogunk, de rábeszéltek minket, hogy mégis jó lesz ez a vendéglő. Hogy jó e? Szuper! Gyors, precíz kiszolgálás, korrekt vendégvárás jellemzi az éttermet. Friss alapanyagokból, nem sablonos, változatos, ízletes csemegéket kaphatunk itt az asztalra.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Varázslatos ízek meleg otthonos hangulat, mindenkinek csak ajánlani tudom :)
Mindig kedvesen fogadnak. Szekszárd leghangulatosabb helye ahol nem tudok mellé nyúlni a választással. Isteni a panna cotta, ami mára az egyik kedvenc desszertem lett. Szívesen járunk ide a párommal, hiszen minden alkalomra tökéletes, akár télen akár nyáron, hiszem a benti helyiség mellett a teraszon is van lehetőség egy kellemes vacsora elfogyasztására.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Éppen tegnap jártam ott. Ismét nem csalódtam !! Kitűnő ízek . Sok ember ! Közvetlen pincérek . Remek arcok a vendégek közt . Sok-sok ismerős . Szép gusztusos teríték.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 2.
Barátságos fogadtatás. Elképesztően finom ételek. A tengeri ételek fantasztikusan. Kutyabarát.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 6.
Nagyon szeretem. Mindig kedvesen fogadnak. Matteo remek vendéglátó. Mindig van egy-két kedves szava hozzánk. Autentikus olasz ízek. Széles pizza és tészta választék. Családom főleg a pizza miatt szereti, de az én abszolút kedvencem itt a lasagne. Mindent visz! Már gluténmentes opciók is vannak és házhozszállítás is. Érdemes asztalt foglalni, mert igen népszerű.

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 5.
A finom ételek mellett a kiszolgálás is színvonalas, családias a hangulat. Kedvenc éttermem, a családommal szívesen látogatjuk.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 5.
A Matteo da Trattoria egy kellemes, családias étterem. Szekszárd egy félreeső, nyugodt kis utcájában található, ahol csak a két étterem adja a forgalmat. Mégis közel van a városközponthoz, mi a sétát simán bevállaljuk egy ebédért és a szívélyes kiszolgálásért. Fantasztikus olasz ételeket ettem itt, olyasmit is, amit eddig nem mertem megkóstolni, és nagyon tetszik, hogy mindig van valami kis újdonság.

Legnépszerűbb csomagok Szekszárdon és környékén
Duna Hotel
Paks
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.11.17. - 2018.12.31.
Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.523 - 13.830,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
2018.07.17. - 2020.10.31.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.11.17. - 2019.03.31.
Pincelakat Borház & Szálloda
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 12.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, gyertyafényes borvacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.09.20. - 2019.02.28.
Maushaus Vendégház
Véménd
2 nap/1 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Borbolya Apartmanok
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Adele Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.950 - 19.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel

Szállodák Szekszárd környékén
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Szekszárd
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Őszi kikapcsolódás a Fried Birtokon (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Téli szuperakció (min. 3 éj)

Trattoria da Matteo SzekszárdX