Babits Mihály Emlékház Szekszárd

Babits Mihály Emlékház Szekszárd
Babits Mihály Emlékház SzekszárdBabits Mihály Emlékház Szekszárd
Babits Mihály Emlékház SzekszárdBabits Mihály Emlékház Szekszárd

Babits Mihály Emlékház Szekszárd bemutatkozása

Babits Mihály költő szülőháza Szekszárdon található, amit Kelemen-ház éven is számontartanak. A ház 1780 környékén épült copf stílusban és jelenleg is az eredeti állapotában tekinthetik meg a látogatók. Babits Mihály nagyapja, Kelemen József 1852-ben vásárolta meg a házat. Az első kiállítást 1967-ben rendezték be itt.

Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Fried Kastély Hotel Simontornya

Babits Mihály Emlékház Szekszárd vélemények

2076
Érdekes 2022. október 9.barátokkal járt itt
Ismerjük el, hogy nem először jártam itt, de mindig csak az utolsó számít. Kellemes kötelesség, hogy évente én tervezem és vezetem volt érettségiző osztálytársaim kirándulásait évtizedek óta. De mivel ez nem egy rakás analfabéta fociultra, hanem a Reáltanoda utcai Eötvös József Gimnázium hajdani diákjai, a legkevesebb, hogy a programnak kulturális hozadékai is vannak.
Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Külső képBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - Külső képBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - Külső képBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - Külső képBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - EgyébBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - BelsőBabits Mihály Emlékház Szekszárd - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Érdekes 2016. szeptember 19.csoporttal járt itt
Egy lelkes idegenvezető kalauzolt végig minket Szekszárdon, a Babits Emlékházban. Lelkesedése nagy hatással volt ránk, élvezettel hallgattuk előadását. Elmesélte nekünk az ifjú Babits életét, nagyszüleivel töltött éveit, a néne iránti szeretetét, láthattuk az ifjú Babits költői szárnypróbálgatásait is.
Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd - Babits Mihály Emlékház Szekszárd -
Babits Mihály Emlékház Szekszárd a térképen
7100 SzekszárdBabits Mihály utca 13.
0674 312-154