Zsuzsanna Hotel Szeleste
9622 Szeleste, Arany János u. 37.

Zsuzsanna Hotel Szeleste a térképen

Zsuzsanna Hotel Szeleste vélemények

gyerekek TOP szállásértékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párom találta ezt a helyet a Két Túra következő pihenő pontjaként. Ilyen helyen ritkán száll meg az ember, ahol egy nagy park vesz körül, gyönyörű fákkal, friss levegővel, és egy kellemes fürdési lehetőséggel. Kedvesen fogadtak Bennünket, gyorsan megkaptuk a szobánk kulcsát, és már iparkodtunk is fürdeni, mert ezt este 18 óráig tehettük.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk el a hotelben a férjemmel. A szobánk ugy is fogalmazhatok,hogy egyszerü volt, a prérire nézett az ablakunk a szoba falán valamikori csőtörés javitási nyomai. Legalább egy szekrénnyel eltakarhatták volna ha már nem csinálták meg rendesen. A fürdőszobára is az egyszerü a legjobb kifejezés. A tisztasággal nem volt gond sem a szobában sem máshol!

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 11.
Barátnőmmel a 60. születésnapunkat voltunk megünnepelni a szállodában és mondhatom pompásan éreztük magunkat! A hely ötvözi mindazt, amire szükségünk van, csend, béke, nyugalom, csodálatos környezet, medence, jó konyha, figyelmes személyzet. egy 13 hektáros arborétum ölelésében fekszik a hely,amely szépen karban van tartva, mármint az arborétum.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015 nyarán Szelestén voltunk, 4-en nyugdíjasok. Volt, ami tetszett, de visszamenni többet nem fogunk. Egy szép nagy parkban van, változatos növényzettel. Nézelődésre, sétálgatásra nagyon alkalmas, talán egy kicsit több pad lehetne benne. Ki van téve egy tábla, hogy sok-sok milliót költöttek a felújítására. Ennyi pénzből többet vártam volna.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
2015.07.18-25. voltunk a barátnőmmel.Szívből tudom ajánlani annak aki meghitt csendes pihenésre vágyik.Az ételük változatos mindig frissen készült.A kiszolgálás minden tekintetben körültekintő és udvarias.Szeretettel várják a vendégeket.Kedveskednek meglepetésekkel. Szívből köszönjük az ellátást

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 30.
Nagyon családias a légkör. Pihentető, nyugtató séták lehetősége az arborétumban. Bőséges adagok, házias ízek az étteremben. Nagyon udvarias kiszolgálás. Kényelmes jól felszerelt szobák. Gyógyvíze az valami zseniális, amikor tehetjük, csak fürödni is lejárunk ide. Ajánlom mindenkinek.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 6.
Ide elvonulhatsz a stressz elől Nagy wellnessre ne számíts, de a víz gyógyítóereje nagyon kellemes. Mindennap cserélik. Májusban voltunk, sajnos a kinti medence még felújítás alatt volt. A fürdőruhát ki lehet centrifugázni.A kastély hangulatos parkjában kellemes sétákat lehet tenni.Vacsoránál ajánlanám a menüt.A büfé reggeli mindennap más.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Olyan szálláshely, ahol a vendég a legfontosabb. Segítőkész, udvarias, közvetlen személyzet. Csodálatos környezet. Egy hangulatos kiskastély egy arborétum közepén madárénekkel és a fák susogásával. Ínycsiklandó, finom, házias ételek. Saját kis strand, kiváló gyógyvízzel. És mindez elérhető áron. Ajánlom mindenkinek, aki lazítani szeretne, elvonulva a világtól.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014. március 7-9-ig voltunk egy wellness hétvégén a Kastély Szállóban. Szép a környék, csendes nyugodt, családias környezet, udvarias kiszolgálás. Az üzemeltetőknek Zsuzsának és Ferinek és az alkalmazottaknak a figyelmessége, kedvessége, közvetlensége külön említést érdemel! A medencében csend és nyugalom is említést érdemel. Az ételek jóízűek és bőségesek voltak!

Juca TOP szállásértékelő
2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 17. - 4 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely neve tulajdonképpen Festetich kastély és Zsuzsanna Hotel, mivel egymástól pár méterre, közös szolgáltatásokkal, közös üzemeltető működteti. Az étkezések,a szauna és rendezvények a kastélyban, a gyógyvizes medencékés a masszázs a Zsuzsanna hotelben található, az előbbi a régi, eredeti kastély újjáépítve, míg az utóbbi a napjainkban épült.

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.09.30.
Majerik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.01.01.
Holiday Club Villa
3 nap/2 éjszaka 6.917 - 13.184,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.20-ig
Napvirág Vendégház
Zsira
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Wolf
3-5 éjszaka 8.517,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Andrea Villa
6 nap/5 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2021.04.04.
Amadeus Villa
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Négy Évszak Vendégház
Lukácsháza
3 nap/2 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Timpa Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.950 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig

Szállodák Szeleste környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Kalma Hévíz
A Hotel Kalma a kikapcsolódás és pihenés oázisa. Az exkluzív gyógyszálloda Hévíz központjában, a...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SzelesteX