Adria Kávézó Szentendre
2000 Szentendre, Kossuth Lajos u. 4.

Adria Kávézó Szentendre a térképen

Szállások Szentendre városában
Wellness csomagok Szentendre városában

Adria Kávézó Szentendre vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 5.
Először jártunk itt, megfogott a kis sarki étterem minket.
Fantasztikus ízek, kedves kiszolgálás ....

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk az Adriába és csak most jutott eszembe, hogy írjak róla. Nem is értem. A hely nagyszerű! Igazi mediterrán kaják, jó hangulat, nagyon közvetlen kiszolgálás, kellemes háttérzenék. Egyétek végig az étlapot, mert minden annyira jó és passzol, hogy azt leírni nem lehet. Az árak korrektek, fedik az adagok mennyiségét és minőségét.
Cegléd
Gyöngyös

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha az ember a HÉV végállomás felől indul a városközpont irányába, biztosan útba ejti, eltéveszteni sem lehet. A Bükkös-patakon átvezető kis hídon, egy saroképület előtt, árnyas fák alatt, a kék-fehér kockás abroszos asztalok jelzik, megérkeztünk, jó helyen járunk. Elég népszerű hely, mindig sok a vendég, de érdekes, hogy Szentendrén szokatlan módon elsősorban magyar szót hallani itt, nem turistacélpont.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 10.
Amennyiben Szentendrén jár és szeretne valami finom, de könnyű ételt enni, akkor mindenképpen ajánlott. Az étlap nem túl hosszú, de annál ízletesebbek a fogások. A görög saláta nagyszerű, a csirkenyárs kiváló, az igazi ínyencséget, élvezetet, azonban a különböző mediterrán sajtok kavalkádja nyújtja a betérő vendég számára.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mar egy honappal ott jartunk elott szemeztem a hellyel, feltuno volt, milyen hangulatos es mennyire sokan vannak ebedidoben (1-2 szabad asztal akad rovid idore, mert hamar elfoglaljak)
Egy hettel kesobb egyedul felmertem, es megertettem miert mennek oda olyan sokan. Viszonylag rovid az etlap (hiszen kavezo), de amit eddig megkostoltunk, minden nagyon finom es friss volt.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 10.
Szentendre belvárosában az Apor hídnál található …. a bükkös patak partján ahol a gyeköcök tudnak játszani a szülők pedig az árnyas teraszon pihengethenek…balkáni ételek+finom borok+isteni limonádék ,kedves kiszolgálás…igazán családbarát hely :-))) nyitva. 12. 00-22. 00 ja a Foci VB-ét is lehet nézni nagy kivetítőn:-)))
Mindenkinek szívből ajánlom!

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.07. - 2021.08.07.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekkuckó és játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.12.22.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.867 - 16.822,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.08.07. - 2020.12.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.04.02.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.439 - 23.551,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.07.04.

Szállodák Szentendre környékén
Tó Wellness Hotel Szentendre
City Hotel Unió  Szentendre
Royal Club Hotel Szentendre
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Adria Kávézó SzentendreX