3. helyezett Szentendre

2000 Szentendre, Kossuth Lajos u. 4.

Adria Kávézó Szentendre a térképen

Wellness csomagok Szentendre városában

Adria Kávézó Szentendre vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk az Adriába és csak most jutott eszembe, hogy írjak róla. Nem is értem. A hely nagyszerű! Igazi mediterrán kaják, jó hangulat, nagyon közvetlen kiszolgálás, kellemes háttérzenék. Egyétek végig az étlapot, mert minden annyira jó és passzol, hogy azt leírni nem lehet. Az árak korrektek, fedik az adagok mennyiségét és minőségét.
Budakeszi

1942 hasznos szavazat
2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha az ember a HÉV végállomás felől indul a városközpont irányába, biztosan útba ejti, eltéveszteni sem lehet. A Bükkös-patakon átvezető kis hídon, egy saroképület előtt, árnyas fák alatt, a kék-fehér kockás abroszos asztalok jelzik, megérkeztünk, jó helyen járunk. Elég népszerű hely, mindig sok a vendég, de érdekes, hogy Szentendrén szokatlan módon elsősorban magyar szót hallani itt, nem turistacélpont.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 10.
Amennyiben Szentendrén jár és szeretne valami finom, de könnyű ételt enni, akkor mindenképpen ajánlott. Az étlap nem túl hosszú, de annál ízletesebbek a fogások. A görög saláta nagyszerű, a csirkenyárs kiváló, az igazi ínyencséget, élvezetet, azonban a különböző mediterrán sajtok kavalkádja nyújtja a betérő vendég számára.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mar egy honappal ott jartunk elott szemeztem a hellyel, feltuno volt, milyen hangulatos es mennyire sokan vannak ebedidoben (1-2 szabad asztal akad rovid idore, mert hamar elfoglaljak)
Egy hettel kesobb egyedul felmertem, es megertettem miert mennek oda olyan sokan. Viszonylag rovid az etlap (hiszen kavezo), de amit eddig megkostoltunk, minden nagyon finom es friss volt.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 10.
Szentendre belvárosában az Apor hídnál található …. a bükkös patak partján ahol a gyeköcök tudnak játszani a szülők pedig az árnyas teraszon pihengethenek…balkáni ételek+finom borok+isteni limonádék ,kedves kiszolgálás…igazán családbarát hely :-))) nyitva. 12. 00-22. 00 ja a Foci VB-ét is lehet nézni nagy kivetítőn:-)))
Mindenkinek szívből ajánlom!

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.02.19. - 2020.02.19.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 18.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2019.03.14. - 2019.03.17.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980 - 9.990,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2019.02.18. - 2020.02.19.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2019.12.31.

Szállodák Szentendre környékén
Patak Park Hotel Szentendre
Tó Wellness Hotel Szentendre
Royal Club Hotel Szentendre
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3
Korai előfoglalási kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Adria Kávézó SzentendreX