La Mocca Szentendre

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

La Mocca Szentendre vélemények

Kiváló 2022. május 5.egyedül járt itt
Nagyon klassz kis kávézó Szentendre macskaköves sétálóutcáján, a Szamos Marcipán Múzeum szomszédságában (az utca másik oldalán). Jó pár hely van Szentendre belvárosi részén, ahol lehet kávézni, a La Mocca is azok közé tartozik, ahol ezt szívesen tenném meg máskor is.
La Mocca Szentendre - Külső képLa Mocca Szentendre - EgyébLa Mocca Szentendre - Külső képLa Mocca Szentendre - Külső képLa Mocca Szentendre - Külső képLa Mocca Szentendre - Külső képLa Mocca Szentendre - Külső képLa Mocca Szentendre - Külső kép
Kiváló 2022. április 25.a párjával járt itt
Szombat délutáni szentendrei séta, kávézó a sétáló utcán. . la móccá, kávézó é s web shop egyben. . . Nagyon modern egyszerű, hangulatos kávézó, kinti asztallal, fogyasztással. . . Virág cseréppel hangulatos. . Brownie csokoládé torta, és limonádé igen jól esett. . a kávé is finom volt. . .
máskor is jövünk és jól érezzük magunkat
La Mocca Szentendre - Egyéb
2020. október 7.egyedül járt itt
A La Mocca kávézó Szentendre ütőerének nevezhető Dumtsa Jenő utcában működik. Szemrevaló ifjú hölgy szolgál ki, javasolja, hogy üljek le a teraszon, de én inkább a hangulatos belteret választom. Cserébe amikor leteszi a kávét, a köszönömre nem felel semmit. A kávé – egy lattét kértem – kifejezetten jó volt, a Marzocco kávéfőző eleve jót ígért.
La Mocca Szentendre - BelsőLa Mocca Szentendre - Belső