Parola Vendéglő Szentendre

Parola Vendéglő Szentendre
Parola Vendéglő SzentendreParola Vendéglő Szentendre
Parola Vendéglő SzentendreParola Vendéglő Szentendre

Parola Vendéglő Szentendre bemutatkozása

A Parola Vendéglő 1985-ben nyitott Szentendre, Izbég városrészben. Mai napig az eredeti tulajdonos és családja által vezetett, a szó szoros értelmébe vett Vendéglő, ahova ha betér, nem csak házias kosztot kap, de házias kiszolgálásban is részesül. Olyan magyaros vendégszeretetben, amit ma már csak elvétve lehet találni.

Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Parola Vendéglő Szentendre vélemények

Gyenge 2019. május 25., kollégákkal járt itt
Az utóbbi évben már többször jártam itt. Néhány napja spenótos hagymalevest és marhapörköltet kértem. A hagymaleves nagyon kevés, (még csészéhez képest is), de finom volt, bár a tájékoztató alapján inkább izgalmas spenótlevest vártam hagymás ízesítéssel. Ennek ellenére egy igazi hagymalevest kaptam, ami finom volt, de a párolt spenót a csésze alján lapult csak.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Átlagos 2015. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
A húsleves metélttel ízvilága meglehetősen visszafogott, a kockára vágott répán és a metélt tésztán kívül gyakorlatilag nincs a levesben semmi más. Egy közepes erőlevesnek elmenne, a legnagyobb bajom az volt, hogy a metélt (az én ízlésemnek) túl vastag volt; erőlevesbe ugyanis igazi, vékony cérnametélt dukál.
Kiváló 2014. szeptember 15.barátokkal járt itt
A rusztikus padok és faasztalok a kerthelységben, a felszolgáló nagyon kedves közvetlensége már jó hangulatot áraszt. Az étlappal való ismerkedés még mindezt fokozza, pedig nehéz a választás a sok sokat ígérő finomság közt. Nem is okozott csalódást. Sőt: a hatalmas adagok rendkívül jóízűek voltak.
Parola Vendéglő Szentendre - Külső képParola Vendéglő Szentendre - Étel/ital
Kiváló 2013. augusztus 24.családjával járt itt
Évek óta járok ide, nagyon finoman és változatosan főznek és kedvesek a pincérek. Gyakran találkozom a tulajdonossal, aki szintén nagyon kedves és segítőkész. Az étlapon kívüli ételeket (napi ajánlatokat) is érdemes megkóstolni ;) Különösen finom a halászlé, igazi, sűrű, nem csak hallé. Az ára is megfelelő.
Parola Vendéglő Szentendre a térképen
2000 Szentendre Vasvári Pál u. 6.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
Sze