Ferenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre

városi Múzeum közül
Múzeum
Ferenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre
Ferenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum SzentendreFerenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre

Ferenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre bemutatkozása

A Kossuth Lajos utcában álló műemléképület időszaki kiállításoknak ad otthont: huszadik századi és kortárs, szentendrei kötődésű és nemzetközi tárlatok egyaránt látogathatók. A múzeumot 1951-ben alapították, 1973-ban kapta jelelnlegi nevét, mivel a Ferenczy család művészi hagyatékából rendeztek be állandó kiállítást benne.

Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Ferenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre vélemények

2082
Érdekes 2022. október 21.egyedül járt itt
Voltam itt párszor korábban, de vagy rossz napon vagy rossz órában, vagy egyéb technikai oka volt a bejutásnak. De ma végre bent! Simán! Jó időben, jókor, jó helyen! Igaz, Anna Mark munkáságától nem voltam annyira elragadtatva, talán lehetett volna éppen itt bent más is, de azért végigjártam és megpróbáltam megérteni.
Ferenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - Külső képFerenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - BelsőFerenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - BelsőFerenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - BelsőFerenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - BelsőFerenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - BelsőFerenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - EgyébFerenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - Külső képFerenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - Külső képFerenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - Külső képFerenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - EgyébFerenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - EgyébFerenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - EgyébFerenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - Külső képFerenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - Belső
Érdekes 2017. június 23.egyedül járt itt
A Ferenczy Múzeum központi kiállítótere az egykori Pajor Kúriában kapott helyet, a belvárosban, könnyen megközelíthető helyen (pl. a HÉV irányából). A klasszicista épületet szépen felújították, kb. 3-4 éve költözött át ide a múzeum a régi szerb iskola épületéből.
Ferenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - Ferenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - Ferenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - Ferenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - Ferenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - Ferenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - Ferenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - Ferenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - Ferenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre - Ferenczy Múzeum - Ferenczy Múzeumi Centrum Szentendre -