TóthAndris

TóthAndris adatlapja

Regisztráció2016.11.17
Utoljára itt2016.12.01

Átlagos 2016. november 17.barátokkal járt itt
Sose gondoltam volna, hogy Szombathely egyik közkedvelt,nem sznob,nem divat,nem a modern vendéglátás irányzékát követő,családias,egyszerű,jól megszokott és bejáratott étterme valamilyen oknál fogva ekkora mélyrepülésbe kezd. A nyitás óta állandó vendégek voltunk, törzsvendégnek nem vallanám magunkat de havi 1-2 alkalommal a szombat estéket itt töltöttük néha többen néha kevesebben.
Öreg Sam Sörkert & Étterem válasza
Kedves Vendégünk! Igyekszünk jobban odafigyelni, köszönjük a visszajelzését!
Az Öreg sam Csapata
2018. március 19., Öreg Sam Sörkert & Étterem, PR manager
Kiváló 2016. november 18., üzleti partnerrel járt itt
Városunk legjobb étterme. Üzleti megbeszélés alkalmával tölöttem el egy kiváló estét ezen a helyen. Szép,igényes kialakítás,modern de mégsem túl tolakodó. Étlapjuk ízlésesen elkészített,megfelelő választék. Személyes kedvencem a tökmagolajos juhtúróval töltött pulykamellük. Ár/érték arányban szintén kitűnő.
Átlagos 2016. november 18.családjával járt itt
Sajnos Szentgotthárdon nem nagy a merítési lehetőség. Egy kellemes nyár estét szerettünk volna eltölteni. Sokat járunk éttermekbe főleg Szombathelyen, néha Kőszegen vagy akár Zalaegerszegen,üzleti utazások során természetesen más városokban is. Ez a hely a tipikus középszerűséget testesíti meg.