Club3 étterem és kávéház Szentgotthárd
9970 Szentgotthárd, Mártírok út 1.

Club3 étterem és kávéház Szentgotthárd a térképen

agi32 TOP szállásértékelő
agi32 TOP étteremértékelő
agi32 TOP egyébhely értékelő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Bár egy nagyobb évzáró céges buli kellős közepébe csöppentünk,mégis hamar kiszolgáltak bennünket. kb. 30 fős társaság tartotta az évzáróját az étteremben, kellemes, egy kicsit hangos élőzenés kísérettel. Az ételünk nagyon finom volt, grillcsirke mell egészben, gombás-nudlival, pestoval. hozzá igen finom vörösbort rendeltünk. az ár-értékarány megfelelő.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos Szentgotthárdon nem nagy a merítési lehetőség. Egy kellemes nyár estét szerettünk volna eltölteni. Sokat járunk éttermekbe főleg Szombathelyen, néha Kőszegen vagy akár Zalaegerszegen,üzleti utazások során természetesen más városokban is. Ez a hely a tipikus középszerűséget testesíti meg. Nem is lenne ezzel baj, de látszik,hogy semmi törekvés arra, hogy fellendüljön.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28.
Szentgotthárd belvárosában található. Esti fényben kifejezetten hangulatos terasszal. Bennt többféle asztallal. Van eldugotabb, nyiltabb és box is. A kiszolgálás gyors, kedves, fiatalos. Mivel késő este jutottunk oda, hogy végre együnk - egy könnyű salátára vágytam. A felszolgáló hölgy készségesen segített választani.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyszer betérsz. Eszel. Mész. Nem jössz vissza. Elfelejted hogy itt jártál.
Egy vasúti restihez hasonló.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet kritikán aluli!!!!!
Nem is kértünk semmit az első megnyilvánulása után elhagytuk a helyiséget.
Hozértő felszolgálók nélkül nehéz vendéget fogadni!

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma jöttünk haza, 4 este négy fajta étel, az valami finomság amit ott kaptunk. A fiatal felszolgálók igazi vendéglátósok. A tisztaság , örömmel foglalok máskor is helyet Ő náluk.
Mindenre csak azt tudom mondani a város közepén jó helyen helyezkedik el. Magyarul jövet menet útba ejthető. Jövőre megint megyünk.

2013. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremben régebben nagyon pocsék volt a kiszolgálás, sokat kellett várni, és volt egy öregedő nagyon alpári pincér, aki miatt nem jártunk oda. Viszont mostanában újra mentünk, egymás után többször is és nagyon meg voltunk elégedve, mint az étellel, mind a kiszolgálással. Főleg a több személyes tálakat ajánlanám, nagyon finomak,bőségesek és árban is jók.

Legnépszerűbb csomagok Szentgotthárdon és környékén
Velemér
2021.06.24. - 2021.11.10.
Tó-Part Panzió & Rendezvényközpont
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 6.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2022.01.02.
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
2-5 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, spa & wellness részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, köntös és wellness papucs bekészítéssel, parkolással
2021.06.13. - 2021.08.29.
Hegyalja Apartman
Cák
2021.06.24. - 2021.10.31.
Pék Apartman
2021.06.24. - 2022.01.02.

Szállodák Szentgotthárdon és környékén
Hotel Írottkő Szentgotthárd
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Abbázia Country Club Szentgotthárd
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Kisvárosi barangolás (min. 2 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (1 éjtől)

Club3 étterem és kávéház SzentgotthárdX