Először a veterán autó és motor gyűjtemény miatt akadtam rájuk, de örültem mert így egy családi ebéddel egybekötve, azt is meg tudtuk nézni. Hogy a gyűjtemény milyen színvonalú és mennyire gondozott, azt majd máshol... Maga az csárda hangulatos, a személyzet viselkedése átlagos. Az étlapon...
A Dibáczi cukrászda régi kedvencem. No, nem annyira régi, mert én csak kb. másfél éve fedeztem fel, hogy új és kiváló vezetés van a Kassai téri cukrászdában. Sőt, alig egy-két hónapja a mellette lévő pizzázót (Pizzéria La Fata Azzurra) is a Dibáczi csalás működteti, szintén kiválóan. Zig-Zag...