Tölgyes Csárda Szentmártonkáta
2254 Szentmártonkáta, Szecsői út 1.

Tölgyes Csárda Szentmártonkáta értékelése

Légy te az első!

Légy az első, aki értékeli ezt a helyet! Értékeléseddel most wellness hétvégét nyerhetsz nyereményjátékunkon.
csárda, étterem

Tölgyes Csárda Szentmártonkáta képei

Szállások Szentmártonkáta városában
Wellness csomagok Szentmártonkáta városában

Tölgyes Csárda Szentmártonkáta vélemények

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
A pincérek kimértek kicsit . . Már az asztalfoglásnál is. Az étel ízével nem volt gond, finom volt. A leves is és a bélszíncsíkok is, viszont a párom sajttaltöltött sertés karajt rendelt abban volt egy 20 cm haj belesütve és így sajnos az étvágya el is ment, inkább otthagyta. Én a bélszincsikokkal voltam így, íze isteni volt de a rengeteg szósszal ami eláztatta a hasábburgonya köretet nem volt túl gusztusos sőt.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
A táncos kedvű nyugdijasok egy finom disznótoros ebéd után estig ropták
a táncot. Az éttermet azért választottuk, mert két nagy terme is van, ahol 60 ember bőven elfér. A tulajdonos nagyon kedves, a felszolgálok szolgálatkészek. A zenészt mi vittük,ez nincs az étteremben. A környék is nagyon romantikus. Özek, kecskék, kacsák ,tavak,játszótér.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Többször jártunk már itt, akkor nem volt gond. Kifejezetten jó kezdeményezésnek tartom például a Dumaszínházat. Most egy családi ebédre mentünk el, azonban a helyszínen szembesültünk, hogy nincs fűtés egy meghibásodás miatt. Persze, előfordulhat ilyen, azonban egy téli hónapban, előre foglalás esetén úgy vélem értesíteni kellene a vendégeket, hogy mire számítsanak.

Legnépszerűbb csomagok Szentmártonkátán és környékén
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2019.03.22. - 2020.03.22.
Sipito Pihenőpark
Pilis
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.11.05.

Szállodák Szentmártonkáta környékén
Hotel Aquarell Szentmártonkáta
Kastélyhotel Sasvár Szentmártonkáta
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Tavaszi áreső (min. 2 éj)
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)

Tölgyes Csárda SzentmártonkátaX