Tölgyes Csárda Szentmártonkáta
2254 Szentmártonkáta, Szecsői út 1.

Tölgyes Csárda Szentmártonkáta a térképen

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nehéz értékelést írni, annyira vegyesek a tapasztalataink. A hely maga nagyon szép, hangulatos, jól el lehet időzni és nézelődni az étterem udvarán ahol jó nagy játszótér várja a gyerekeket, a felnőttek retro járműveket tekinthetnek meg, illetve állatok (szamarak, őzek, pávák, kacsák stb) is vannak. A belső rész szintén szép, tágas és igazán csárda jellegű és hangulatú.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
A pincérek kimértek kicsit . . Már az asztalfoglásnál is. Az étel ízével nem volt gond, finom volt. A leves is és a bélszíncsíkok is, viszont a párom sajttaltöltött sertés karajt rendelt abban volt egy 20 cm haj belesütve és így sajnos az étvágya el is ment, inkább otthagyta. Én a bélszincsikokkal voltam így, íze isteni volt de a rengeteg szósszal ami eláztatta a hasábburgonya köretet nem volt túl gusztusos sőt.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
A táncos kedvű nyugdijasok egy finom disznótoros ebéd után estig ropták
a táncot. Az éttermet azért választottuk, mert két nagy terme is van, ahol 60 ember bőven elfér. A tulajdonos nagyon kedves, a felszolgálok szolgálatkészek. A zenészt mi vittük,ez nincs az étteremben. A környék is nagyon romantikus. Özek, kecskék, kacsák ,tavak,játszótér.

T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Többször jártunk már itt, akkor nem volt gond. Kifejezetten jó kezdeményezésnek tartom például a Dumaszínházat. Most egy családi ebédre mentünk el, azonban a helyszínen szembesültünk, hogy nincs fűtés egy meghibásodás miatt. Persze, előfordulhat ilyen, azonban egy téli hónapban, előre foglalás esetén úgy vélem értesíteni kellene a vendégeket, hogy mire számítsanak.

Legnépszerűbb csomagok Szentmártonkátán és környékén
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.18. - 2021.01.18.
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 8.049,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.01. - 2020.06.14.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 40.750,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, finn-, infraszauna és gőzkabin használattal, meglepetés bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.22.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.18. - 2021.01.18.

Szállodák Szentmártonkáta környékén
Erzsébet Park Hotel Szentmártonkáta
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Szentmártonkáta
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Téli fűszeres feltöltődés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Húsvét a Bodrogi Kúriában (min. 2 éj)

Tölgyes Csárda SzentmártonkátaX