Duna Party Vendégház Szigetbecse

2321 Szigetbecse, Napospart sor 40.

Duna Party Vendégház Szigetbecse a térképen

Duna Party Vendégház Szigetbecse értékelése:

1. helyezett a 2 szigetbecsei szállás közül
21. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Duna Party Vendégház Szigetbecse bemutatkozása

Keresse fel Budapesttől 50 kilométerre, Szigetbecsén, az egyedi hangulatú, a Duna partján fekvő csodálatos természeti környezetben lévő vendégházunkat!
Vendégházunk nagyszerű kikapcsolódási lehetőséget nyújt a nyugalomra vágyó és a természet szépségét kedvelő baráti társaságoknak, családoknak, kirándulóknak.
Szakadjon el pár napra a mindennapok rohanásából, és felejthetetlen élményt nyújtunk Önnek a Duna partján, zöld rétek ölelésében, a térség látnivalóival, csodálatos növény- és állatvilágával.

Duna Party Vendégház Szigetbecse vélemények

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 20.
Baráti társasággal érkeztünk, mivel többen voltunk, mint ahány ágy, így valakiknek pótágyon kellett volna aludni, amiről azt a tájékoztatást kaptuk, hogy megoldható. Épp csak azt nem tették hozzá, hogy csak koszos, büdös szivacs matracot tudnak adni pótágy címszó alatt. Az ágyneműről ne is beszéljünk, mert az biztos, hogy nem voltak tiszták! ! !

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
A szálláshely területén több ház is van (4 és 8 személyesek). Mindegyik szép, jól felszerelt. A nagyobb házak különálló szobákkal (mindegyikhez fürdőszoba) és 1 nagy közös konyhával rendelkeznek. A kisebb házak 2 külön szobával, fürdőszobával és nappali-konyha helyiséggel vannak ellátva. Mindenhol van légkondi. A gondnok mindenben segítségünkre volt.

Monik TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal töltöttünk el itt négy éjszakát. A Rózsa Házban voltunk elszállásolva, amely megérkezésünkkor tiszta és hűvös volt (van légkondi a nappali-ebédlőben). E. , a gondnok mindenben segítségünkre volt. Lehet csónakot, kenut, kerékpárt igényelni. Van tollasütő, pinpong készlet, labda. A férjen a TV-t hiányolta, mert az csak a nagy házak ebédlőjében van.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013. augusztusában töltöttünk itt két éjszakát a gyerekekkel. Nem közvetlenül a Duna parton található, hanem a gát mögötti részen, hatalmas füves területtel. A mi rönkházunkhoz 4 db 2 ágyas szoba és egy közös nappal,konyha tartozott. A konyha kissé hiányosan felszerelt, mert csak 1 kis lábas és 1 óriás fazék volt hozzá sok fedővel.

City Hotel Mátyás
Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.15-ig
Continental Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, Az ár tartalma: szállás, személyenként egy ingyenes felnőtt belépőjegy a Gellért, Lukács vagy Rudas Fürdőbe, 50% engedmény a Széchenyi Fürdő belépő árából, adók., WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Érvényes: 2021.09.14-ig

Szállodák Szigetbecse környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Veresegyház
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Őszi hétvége (min. 2 éj)

SzigetbecseX